Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2438488
10159
399
30000
Haáz Ferenc Rezső (1883-1958): Boldogfalva, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Sérült, üvegezett fa keretben, 44×33 cm 2344468
10160
399
30000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Aranyhíd a Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, keretben. 50x70 cm
2400521
10161
399
19000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/30), 42x25,5 cm
2437286
10165
399
Hárencz János (1899-1969): Táj lovakkal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 6×8 cm
2441278
10167
399
Holba Tivadar (1906-1995): Szárkúpok. Olaj, karton, jelzett, 37,5x27,5cm, üvegezett keretben. 2408737
10168
399
Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, 23×23 cm
2404353
10169
399
4600
Horváth Kinga (1971-): Kilátás Budáról a Szabadság-hídra. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalán. 8,5×12,5 cm
2443168
10170
399
Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó. Olaj, falemez. Jelzett. Díszes, régi üvegezett fa keretben, 18×13 cm 2435193
10171
399
Horváth G. Andor (1876-1966): Tengerihántás. Olaj, vászon. Sérült, javított. Sérült keretben, 40×50 cm 2435539
10172
399
Horváth J. Károly: (1873-1961): Bujdosó. Olaj, vászon ráma nélkül. 56x25 cm. Vágott széllel 2338792
10173
399
2442099
10174
399
Idrányi Tibor (1896-1979): Erdei út. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. 60x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF