Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2258301
10012
399
2362526
10013
399
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sarkaiban kissé sérült, 29×38,5 cm
2385028
10014
399
Lionel Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben 2397098
10015
399
4800
B. Hajdú László (1926-1988): Jugoszláv tengerpart. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyájával. Üvegezett fa keretben, 16,5×27 cm
2339711
10016
399
2445452
10017
399
3400
Badacsonyi Sándor (1949): Csendélet torzóval. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (52/100), gyűrődésekkel, törésnyommal, 29,5x24,5 cm
2404211
10018
399
Bak Judit (?-): Lélekházak, falu szélén. Olaj, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 35x25 cm
2441735
10019
399
Balassa Nándor (?-): Királyréti részlet. Akvarell, papír. Fa keretben. Lap tetején kisebb szakadással és apró foltokkal. 20x30 cm. 2440970
10020
399
Balán Éva (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 40x30 cm 2393513
10021
399
Bálint Árpád (1870-?): Medencénél. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 17x30 cm.
2393509
10022
399
Bálint Árpád (1870-?): Kirándulók, 1943. Olaj, karton. Jelezve balra fent. Üvegezett fa keretben. 17x30,5 cm.
2393508
10023
399
Bálint Árpád (1870-?): Kinn, padon, 1943. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 17x30,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF