Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437204
10024
399
Bálint Endre (1914-1986): Egy csecsemő halálára. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm
2434748
10025
399
Balla Margit (1947-): Küzdelem. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×19 cm 2434758
10026
399
Balla Margit (1947-): A győztes. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alja kissé foltos, bal alsó sarkában kissé sérült. 28,5×19 cm
2436006
10027
399
40000
2434315
10028
399
Balogh László (1930-): Női fejek 2004. golyóstoll, papír, 11,5x17 cm Üvegezett keretben
2436249
10029
399
Banga Ferenc (1947-): Bartók Béla: A fából faragott királyfi. Linómetszet, papír. Jelzett,számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 42x33 cm 2347088
10030
399
Bánó Attila (1945-): Magyar cipzár, 1987. Litográfia, papír. jelzett. Művészpéldány EA. III/VII. számozással. Üvegezett fa keretben. 38x21 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 7. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2442864
10031
399
Barkász Lajos (1884-1960): Téli táj. Olaj, karton. Jobb alsó sarkánam sérült (keret által takarva). Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 35,5x45 cm 2405303
10032
399
11000
Barta István (1892-1976): Háztetők, 1964. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 32x22,5 cm
2377930
10033
399
70000
Baska József (1935-2017): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm
2444655
10034
399
42000
Batári László (1920-1997): Záporeső napfényben. Olaj, farost. Jelzett. Kissé kopott fa keretben, 100×110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2444684
10035
399
B. Séday Mária (1925-2009): Alföldi táj . Olaj, farost, jelzett. Élénél kissé sérült fa keretben. 40×59,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF