Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444678
10036
399
8500
B. Séday Mária (1925-2009): Würtz Ádám (1927-1994) grafikusművész portréja . Olaj, farost, jelzett, sérült (festék lepergéssel). Sarkaiban kissé sérült, üvegezett fa keretben. 27×21,5 cm
2444664
10037
399
34000
B. Séday Mária (1925-2009): ...és a zongora (Seress Rezső zongorája). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (apró felületi festék lepergéssel). Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 70×90 cm
2405282
10038
399
4800
David Beeri, Pongor Beri Károly (1951-): Tulipán, 1998. Szitanyomat, papír, jelzett. 28x19 cm
2419323
10039
399
Natalia Bejenaru (1951-): Fekvő női akt. Akvarell papír, jelzett, üvegezett keretben, 36x51 cm 2231402
10040
399
2443112
10041
399
Benkő T. Sándor (1952-): Őstüzek őrzője. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén a művész bélyegzőjével. Fa keretben. 70×50 cm 2443031
10042
399
11000
Benyovszky István (1898-1969): Vágtató csikós. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos-hullámos, üvegezett keretben, 38×55 cm 2434249
10043
399
Bényi László (1909-2004): Táj. Olaj, karton, jelezve balra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 38x49 cm
2318558
10044
399
2435369
10045
399
Bergmann Ilona (?-?): Vázlatok, füzetben, ceruza, papír, jelzett, 14×20 cm
2434265
10046
399
2423122
10047
399
Blahos Rudolf (1917-1986): Budapest, Kossuth szobor. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5×46,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF