Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

B. Séday Mária (1925-2009): Würtz Ádám (1927-1994) grafikusművész portréja . Olaj, farost, jelzett, sérült (festék lepergéssel). Sarkaiban kissé sérült, üvegezett fa keretben. 27×21,5 cm
10036.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

B. Séday Mária (1925-2009): ...és a zongora (Seress Rezső zongorája). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült (apró felületi festék lepergéssel). Kissé kopott, üvegezett fa keretben. 70×90 cm
10037.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

David Beeri, Pongor Beri Károly (1951-): Tulipán, 1998. Szitanyomat, papír, jelzett. 28x19 cm
10038.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Natalia Bejenaru (1951-): Fekvő női akt. Akvarell papír, jelzett, üvegezett keretben, 36x51 cm
10039.

Rufpreis:
4 000 HUF

10040.

Rufpreis:
10 000 HUF

Benkő T. Sándor (1952-): Őstüzek őrzője. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén a művész bélyegzőjével. Fa keretben. 70×50 cm
10041.

Rufpreis:
8 000 HUF

Benyovszky István (1898-1969): Vágtató csikós. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos-hullámos, üvegezett keretben, 38×55 cm
10042.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Bényi László (1909-2004): Táj. Olaj, karton, jelezve balra lent (halványan), üvegezett fa keretben, 38x49 cm
10043.

Rufpreis:
8 000 HUF

10044.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bergmann Ilona (?-?): Vázlatok, füzetben, ceruza, papír, jelzett, 14×20 cm
10045.

Rufpreis:
4 000 HUF

10046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Budapest, Kossuth szobor. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5×46,5 cm
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF