Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2220382
10060
399
2371002
10061
399
140000
2419826
10062
399
Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Tanulmány fejek. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×20 cm
2371007
10063
399
160000
2393101
10064
399
30000
Bolyki Viola (1977- ): Parketta. Olaj, farost, jelzett, 65x60 cm
2422156
10065
399
Bráda Tibor (1941-): Virágok, 1999. Tus, papír, jelzett. Paszpartun ajándékozási sorokkal Szilvási Lajosnak 1972-ből. Üvegezett fa keretben. 53,5x33,5 cm
2361346
10066
399
2404705
10067
399
4800
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Lenin. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Lap alján apró foltokkal. 39x29,5 cm 2077226
10068
399
36000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
2443086
10069
399
Csanády András (1929-): Kerítések, 1982. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm 2432735
10070
399
Csanits Nándor (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hegyvidéki tó, 1929. Olaj, karton. Sérült. 34x50 cm.
2310021
10071
399
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF