Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

10060.

Rufpreis:
4 000 HUF

10061.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Borbereki Kovács Zoltán (1907-1992): Tanulmány fejek. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×20 cm
10062.

Rufpreis:
4 000 HUF

10063.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Bolyki Viola (1977- ): Parketta. Olaj, farost, jelzett, 65x60 cm
10064.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Bráda Tibor (1941-): Virágok, 1999. Tus, papír, jelzett. Paszpartun ajándékozási sorokkal Szilvási Lajosnak 1972-ből. Üvegezett fa keretben. 53,5x33,5 cm
10065.

Rufpreis:
4 000 HUF

10066.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Lenin. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Lap alján apró foltokkal. 39x29,5 cm
10067.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
10068.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Csanády András (1929-): Kerítések, 1982. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm
10069.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csanits Nándor (?-?), működött a XX. sz. első felében: Hegyvidéki tó, 1929. Olaj, karton. Sérült. 34x50 cm.
10070.

Rufpreis:
5 000 HUF

Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül.
10071.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF