Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197488
10048
399
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértói fa. Tus, toll, papír, jelzett és datált (988 Bodor), üvegezett fa keretben. 70×50 cm
2197487
10049
399
Bodor Miklós (1925-2010): Tázlári erdő (Soltvadkert környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
2197486
10050
399
Bodor Miklós (1925-2010): Szanki útban (Kiskunfélegyháza környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm 2197489
10051
399
13000
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50×70 cm
2197482
10052
399
Bodor Miklós (1925-2010): Virginiai Holdruta (Kunfehértó). Tus, toll, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. 60×40 cm
2195786
10053
399
Bodor Miklós (1925-2010): Parcel (Kiskunhalas környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm 2342292
10054
399
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértói fűzfa, 1988. Tus, toll, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 56,5×36,5 cm
2433574
10055
399
14000
Boemm Ritta (1868-1948): Baba. Akvarell, ceruza, papír. Lapszéli szakadásokkal. Üvegezett, kopott fa keretben. 49,5x41,5 cm 2435849
10056
399
Bokros László (1928-2017): Koratavasz. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. 25x34 cm
2444575
10057
399
Boldizsár István (1897-1984): Kecskés tanya. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fa keretben, 17,5x24 cm
2444571
10058
399
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24x29 cm
2412989
10059
399
Boldizsár István (1897-1984): Falusi munka. Rézkarc, papír, jelzett, 17,5×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF