Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444079
10123
399
3400
Fehér Ilona (1913-1983): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 24×29 cm
2436260
10124
399
Feledy Gyula (1928-2010): Improvizáció Bartók zenére. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 31x31 cm. 2444757
10125
399
15000
Ferencsik Árpád (1969-): Erdőben. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 50×70 cm
2445156
10126
399
Ferenczi Béla (?-): Női arc, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, felületén törésnyom, 17×11 cm 2444843
10127
399
Finta Edit (1945 - ): Tér és idő. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. XX/VII. számozással. Üvegezett fa keretben. 32x24,5 cm 2444839
10128
399
Finta Edit (1945 - ): Rondó. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. XX/XII. számozással. Üvegezett fa keretben. 12,5x8,5 cm
2385031
10129
399
Fanny Fleuret (francia építész): La cité suspendue. 2012 Szenátusi kiállítási terv. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 42x29 cm
2440965
10130
399
38000
Octavian Florescu (1957-): Vörös virág, 1989. Olaj, farost, jelzett, fa keretben,78,5x60 cm 2238080
10131
399
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben.
2440717
10132
399
Francsics József (1925 - 1988): Csendélet, olaj, farost, jelzett, keretezett. 60x50 cm 2444811
10133
399
Füriné Nagy Edit (?-): Virágok. Rekeszzománc. Jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 9,5x5 cm 2444809
10134
399
Füriné Nagy Edit (?-): Virág. Rekeszzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 9,5x5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF