Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Fehér Ilona (1913-1983): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 24×29 cm
10123.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Feledy Gyula (1928-2010): Improvizáció Bartók zenére. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 31x31 cm.
10124.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ferencsik Árpád (1969-): Erdőben. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 50×70 cm
10125.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ferenczi Béla (?-): Női arc, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, felületén törésnyom, 17×11 cm
10126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Finta Edit (1945 - ): Tér és idő. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. XX/VII. számozással. Üvegezett fa keretben. 32x24,5 cm
10127.

Rufpreis:
8 000 HUF

Finta Edit (1945 - ): Rondó. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. XX/XII. számozással. Üvegezett fa keretben. 12,5x8,5 cm
10128.

Rufpreis:
3 000 HUF

10129.

Rufpreis:
3 000 HUF

Octavian Florescu (1957-): Vörös virág, 1989. Olaj, farost, jelzett, fa keretben,78,5x60 cm
10130.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10131.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Francsics József (1925 - 1988): Csendélet, olaj, farost, jelzett, keretezett. 60x50 cm
10132.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Füriné Nagy Edit (?-): Virágok. Rekeszzománc. Jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 9,5x5 cm
10133.

Rufpreis:
5 000 HUF

Füriné Nagy Edit (?-): Virág. Rekeszzománc. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 9,5x5 cm
10134.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF