Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443411
10111
399
Elekfy Jenő (1895-1968): Vízparti táj, 1957. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x36,5 cm
2361137
10112
399
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya és a Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm 2443075
10113
399
Élesdy István (1912-1987): Falun. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Sérült, üvegezett fa keretben, 24×30 cm 2361134
10114
399
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 28x48 cm 2361066
10115
399
2200
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül 20x28 cm 2401844
10116
399
Élesdy István (1912-1987): Dűlőúton. Rézkarc, papír, jelzett, 12x18,5 cm 2392103
10117
399
Erdei Viktor (1879-1945): Szeretők. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban. 26x37 cm. 2434320
10118
399
Farkas Ádám (1944-): Csavart forma. Emlékrajz Cs. Z-nek. golyóstoll, papír, 8x8 cm Üvegezett keretben
2283085
10119
399
2435241
10120
399
14000
Farkas Rudolf (?-): Tanya gémeskúttal. Olaj, fa, jelzett. Fa keretben, 20×30 cm
2435138
10121
399
Farkasházy Miklós (1895-1964): Beszélgetők. Linómetszet, papír, jelzett, 32,5×25,5 cm 2371029
10122
399
90000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF