Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Elekfy Jenő (1895-1968): Vízparti táj, 1957. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26,5x36,5 cm
10111.

Rufpreis:
12 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya és a Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Falun. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Sérült, üvegezett fa keretben, 24×30 cm
10113.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 28x48 cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül 20x28 cm
10115.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Élesdy István (1912-1987): Dűlőúton. Rézkarc, papír, jelzett, 12x18,5 cm
10116.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdei Viktor (1879-1945): Szeretők. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban. 26x37 cm.
10117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkas Ádám (1944-): Csavart forma. Emlékrajz Cs. Z-nek. golyóstoll, papír, 8x8 cm Üvegezett keretben
10118.

Rufpreis:
1 000 HUF

10119.

Rufpreis:
6 000 HUF

Farkas Rudolf (?-): Tanya gémeskúttal. Olaj, fa, jelzett. Fa keretben, 20×30 cm
10120.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Farkasházy Miklós (1895-1964): Beszélgetők. Linómetszet, papír, jelzett, 32,5×25,5 cm
10121.

Rufpreis:
8 000 HUF

10122.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF