Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2270797
10259
399
Lázár Pál (1940-2007): Patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén a művész pecsétjével. Fa keretben. 50x70 cm
2413792
10260
399
Legéndy József (1927-2007): 2 db II. világháborús ("1945", "Győzelem) és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
2413714
10261
399
2413613
10262
399
Legéndy József (1927-2007): 7 db történelmi témájú kompozíció vázlat. Akvarell, ceruza, papír. 28x18 cm 2405262
10263
399
3200
Lehoczky András (1927-): Szerelmespár, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 20×7,5 cm 2112059
10264
399
2436253
10265
399
Lenkey Zoltán (1936-1983): Bartók Béla: A kékszakállú herceg váta. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. Lap bal felső sarkában lyuknyomokkal, lap bal alsó sarkában apró szakadással, 29x19 cm. 2405981
10266
399
Leon Lajos (?-?): Aratók. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. 60x80 cm 2346452
10267
399
Litsek Jenőné Fodor Ilona (?-?): Malom patak. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x25 cm Üvegezett keretben.
2419746
10268
399
Lojdl Béla (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 28,5x21 cm
2409824
10269
399
Lóránt János Demeter (1938): Kora tavasz. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 35x50 cm
2386019
10270
399
Lóránt János Demeter(1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 8x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF