Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Lázár Pál (1940-2007): Patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén a művész pecsétjével. Fa keretben. 50x70 cm
10259.

Rufpreis:
12 000 HUF

Legéndy József (1927-2007): 2 db II. világháborús ("1945", "Győzelem) és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm
10260.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10261.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Legéndy József (1927-2007): 7 db történelmi témájú kompozíció vázlat. Akvarell, ceruza, papír. 28x18 cm
10262.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Lehoczky András (1927-): Szerelmespár, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 20×7,5 cm
10263.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10264.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): Bartók Béla: A kékszakállú herceg váta. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. Lap bal felső sarkában lyuknyomokkal, lap bal alsó sarkában apró szakadással, 29x19 cm.
10265.

Rufpreis:
4 000 HUF

Leon Lajos (?-?): Aratók. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. 60x80 cm
10266.

Rufpreis:
8 000 HUF

Litsek Jenőné Fodor Ilona (?-?): Malom patak. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x25 cm Üvegezett keretben.
10267.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lojdl Béla (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 28,5x21 cm
10268.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lóránt János Demeter (1938): Kora tavasz. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 35x50 cm
10269.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lóránt János Demeter(1938-): Tél. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 8x10 cm
10270.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF