Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Pap Irén (1907-1979): Karlsbadi utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült keretben. 41x31,5 cm / Pap Irén (1907-1979): Street in Karlovy vary. Watercolour on paper, signed. With description on the reverse. Framed with glass. 41x31,5 cm
10331.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Papp Károly (1970-): "Aeneas és Dido" (Egy Baka I. vershez), 2004. Rézkarc, papír. Művészpédány E.A. jelzéssel. Paszpartuban. 17×24 cm
10332.

Rufpreis:
4 000 HUF

10333.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Páris Erzsi (1887-?): Templomozás. Rézkarc, papír, jelzett, 16×21,5 cm
10334.

Rufpreis:
1 000 HUF

Parobek Alajos (1896-1947): Táncolók. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült keretben, 49×68 cm
10335.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10336.

Rufpreis:
12 000 HUF

10337.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pataki József (1928-1995): Csendélet az ablakban. Olaj, farost, jelzett. Sérült. Fa keretben. 50x65 cm
10338.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm
10339.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×17,5 cm
10340.

Rufpreis:
8 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Enteriőr. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×33 cm
10341.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Péli Tamás (1948-1994), össz. 4 db mű, női portrék és tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29,5x21 cm
10342.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF