Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2405994
10331
399
Pap Irén (1907-1979): Karlsbadi utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, sérült keretben. 41x31,5 cm / Pap Irén (1907-1979): Street in Karlovy vary. Watercolour on paper, signed. With description on the reverse. Framed with glass. 41x31,5 cm
2440624
10332
399
Papp Károly (1970-): "Aeneas és Dido" (Egy Baka I. vershez), 2004. Rézkarc, papír. Művészpédány E.A. jelzéssel. Paszpartuban. 17×24 cm
2404273
10333
399
2445917
10334
399
Páris Erzsi (1887-?): Templomozás. Rézkarc, papír, jelzett, 16×21,5 cm 2435228
10335
399
14000
Parobek Alajos (1896-1947): Táncolók. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült keretben, 49×68 cm 2398017
10336
399
2237042
10337
399
2401442
10338
399
14000
Pataki József (1928-1995): Csendélet az ablakban. Olaj, farost, jelzett. Sérült. Fa keretben. 50x65 cm
2355407
10339
399
32000
Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm
2440739
10340
399
Paulovits Pál (1892-1975): Tabáni részlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×17,5 cm 2444093
10341
399
3200
Paulovits Pál (1892-1975): Enteriőr. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×33 cm 2331014
10342
399
Péli Tamás (1948-1994), össz. 4 db mű, női portrék és tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29,5x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF