Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198411
10307
399
50000
1489598
10308
399
15000
Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm 2432918
10309
399
Nagy Lajos (1956): Reggel. Akvarell, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
2433040
10310
399
2400492
10311
399
2418427
10312
399
Nemes Béla (1912-1972): Viharos tenger. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán a művész lánya eredetiség igazolásával, kopott fa keretben, 32x47,5 cm
2418423
10313
399
Nemes Béla (1912-1972): Erdei fények. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, kopott fa keretben, 50x40 cm 2439842
10314
399
Nemes Tibor (1955-): Balatoni fények. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 31,5×44 cm 2441223
10315
399
15000
Németh György (1888-1962): Téli erdő őzekkel. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, sérült keret. 17,5×24,5 cm 2370983
10316
399
90000
Németh János (1937-): Kőszeg látképe. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x80cm / János Németh (1937-): Panorama of Kőszeg (Güns). Oil on canvas, signed. Framed, 60x80cm
2385774
10317
399
Németh Mátyás (1939-): Tanya fákkal. Olaj, farost, fa keretben, 21x36 cm
2385959
10318
399
Németh Mátyás (1939-): Folyókanyar. Olaj, farost, fa keretben, 40x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF