Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2422669
10460
399
Vaszarics Gusztáv (?-?): Lépcsők, 1929. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x9 cm
2253361
10462
399
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett. 5×15 cm 2344137
10463
399
2433399
10464
399
Vinkler László (1912-1980): Női alak. Tus, papír, jelzett, fa keretben, 19,5×28,5 cm 2445876
10465
399
Vizekeleti Wittmann Eta: Tanya. Olaj, vászon. Paszpartuban. 13,5x20 cm 2421380
10466
399
3400
Vladár Ernő (1875-?): Erdőszéle. Olaj, vászon. Kissé sérült. 42x53 cm 2435303
10467
399
Vojnits Richárd (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Fa keretben. Hátoldalán zsűri címkével. Fa keretben. 40×30 cm 2432857
10468
399
2432833
10469
399
2432855
10470
399
2364223
10471
399
Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm 2434613
10472
399
Weinberger Gusztáv - 7 db tanulmány, szén, fedőfehér, papír. Jelzett, sérült, keret nélkül. 47x32 cm - Voltaire, Férfi torzó, Hermész (hátulján Mona Lisa tanulmány), Madonna, császár portré, fejtanulmány Leonardo után.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF