Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Vaszarics Gusztáv (?-?): Lépcsők, 1929. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x9 cm
10460.

Rufpreis:
2 000 HUF

10462.

Rufpreis:
2 000 HUF
29

10463.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Női alak. Tus, papír, jelzett, fa keretben, 19,5×28,5 cm
10464.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vizekeleti Wittmann Eta: Tanya. Olaj, vászon. Paszpartuban. 13,5x20 cm
10465.

Rufpreis:
1 400 HUF
28

Vladár Ernő (1875-?): Erdőszéle. Olaj, vászon. Kissé sérült. 42x53 cm
10466.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vojnits Richárd (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. Fa keretben. Hátoldalán zsűri címkével. Fa keretben. 40×30 cm
10467.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10468.

Rufpreis:
10 000 HUF

10469.

Rufpreis:
10 000 HUF

10470.

Rufpreis:
10 000 HUF

Andy Warhol (1928-1987): Mickey Mouse - Disney. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 57/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett / Lithography 38,3x56,3 cm
10471.

Rufpreis:
10 000 HUF
39

Weinberger Gusztáv - 7 db tanulmány, szén, fedőfehér, papír. Jelzett, sérült, keret nélkül. 47x32 cm - Voltaire, Férfi torzó, Hermész (hátulján Mona Lisa tanulmány), Madonna, császár portré, fejtanulmány Leonardo után.
10472.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF