Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2435155
10448
399
Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19,5x25 cm 2435145
10449
399
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x26 cm 2435136
10450
399
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap szélén apró szakadásokkal, 19,5x25,5 cm 2435129
10451
399
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (88/100), 19x24 cm 2444158
10452
399
Vákár Tibor (1908-2002): Gyergyószentmiklósi utcarészlet. Szén, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu kissé foltos és törésnyomokkal, 29×41,5 cm 2437775
10453
399
Várday Szilárd - Renaissance Rajzminták rajzkönyvben, 3 db színes akvarell virágokról és 1 db "Eső után" utca kép. 1906-os datálással. 18x27 cm 2444521
10454
399
Varga Bencsik József (1944-): Királykorona. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 37/100. Üvegezett fa keretben. 42x22 cm 2347409
10455
399
4800
Varga Győző (1929-2015): Velencei karnevál. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a művész névjegyével és Műcsarnok, Budapest kiállítási raglappal 1990-ből. Kiállítva: Kép '90. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1990. november 16.-december 9. 60×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2445188
10456
399
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Itatónál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, sérült, foltos felület, 22×25 cm 2433122
10457
399
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Debrecen Ideiglenes Nemzetgyűlés 1944 december 21. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x29 cm
2437648
10458
399
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): 934-35 Szilveszter éjjel ( a szerencsehozó kismalacok) 1934 Tamásfalva. Rézkarc, papír. foltos, hajtási nyomokkal. Jelzett. Keret nélkül. dúc méret: 9,2x12,3 cm, külső méret: 17x19,5 cm 2408725
10459
399
Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/25). Ajándékozási sorokkal Székely András (1942-2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek. Lapon törésnyomokkal, lap alján kisebb sérüléssel. 29,5×19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF