Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19,5x25 cm
10448.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x26 cm
10449.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap szélén apró szakadásokkal, 19,5x25,5 cm
10450.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (88/100), 19x24 cm
10451.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vákár Tibor (1908-2002): Gyergyószentmiklósi utcarészlet. Szén, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu kissé foltos és törésnyomokkal, 29×41,5 cm
10452.

Rufpreis:
8 000 HUF

Várday Szilárd - Renaissance Rajzminták rajzkönyvben, 3 db színes akvarell virágokról és 1 db "Eső után" utca kép. 1906-os datálással. 18x27 cm
10453.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Bencsik József (1944-): Királykorona. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 37/100. Üvegezett fa keretben. 42x22 cm
10454.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
18

Varga Győző (1929-2015): Velencei karnevál. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a művész névjegyével és Műcsarnok, Budapest kiállítási raglappal 1990-ből. Kiállítva: Kép '90. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1990. november 16.-december 9. 60×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10455.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Itatónál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, sérült, foltos felület, 22×25 cm
10456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Debrecen Ideiglenes Nemzetgyűlés 1944 december 21. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x29 cm
10457.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): 934-35 Szilveszter éjjel ( a szerencsehozó kismalacok) 1934 Tamásfalva. Rézkarc, papír. foltos, hajtási nyomokkal. Jelzett. Keret nélkül. dúc méret: 9,2x12,3 cm, külső méret: 17x19,5 cm
10458.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vásárhelyi Antal (1950-): M.B.K. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/25). Ajándékozási sorokkal Székely András (1942-2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek. Lapon törésnyomokkal, lap alján kisebb sérüléssel. 29,5×19,5 cm
10459.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF