Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441870
10433
399
60000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
2438985
10434
399
4200
Tóth Gyula (1891-1970): Vadkacsa, 1921. Ceruza, hártyapapír, jelzett, 31,5x20 cm 2438999
10435
399
4200
Tóth Gyula (1891-1970): Gém, 1915. Ceruza, papír, jelzett, 30x21,5 cm 2439003
10436
399
4200
Tóth Gyula (1891-1970): Paripa. Ceruza, papír, jelzett, 31x23 cm
2434270
10437
399
Tóth János (1931-1999): Házaspár, 1977-78. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
2445882
10438
399
Tölgyessy Artúr (1853-1920) festménye után, Chabada Béla (1878-?): Kertek alatt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 15×20,5 cm
2434794
10439
399
Tőke Lajos (?-?, működött a XX. első felében és közepén: Vázlatkönyv több mint 100 rajzzal, tanulmánnyal. Klf. technikák (ceruza, tus, toll stb.), néhány lap laza vagy kijár. Sérült vászonkötésben, lapméret: 20×13 cm 2437356
10440
399
Töreky Ferenc (1922-2006): Női akt. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×24 cm
2440626
10441
399
3400
Túry Mária (1930-1992): Csendélet. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29×19,5 cm
2294163
10442
399
30000
2432858
10443
399
Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, 1969. Akvarell, kréta, ceruza, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24,5x20 cm 2432863
10447
399
Ujváry Lajos (1925-2006): Óbudai részlet. Akvarell, papír, jelzett. 16x27,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF