Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
10433.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Tóth Gyula (1891-1970): Vadkacsa, 1921. Ceruza, hártyapapír, jelzett, 31,5x20 cm
10434.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Tóth Gyula (1891-1970): Gém, 1915. Ceruza, papír, jelzett, 30x21,5 cm
10435.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Tóth Gyula (1891-1970): Paripa. Ceruza, papír, jelzett, 31x23 cm
10436.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Tóth János (1931-1999): Házaspár, 1977-78. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
10437.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tölgyessy Artúr (1853-1920) festménye után, Chabada Béla (1878-?): Kertek alatt. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban, 15×20,5 cm
10438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tőke Lajos (?-?, működött a XX. első felében és közepén: Vázlatkönyv több mint 100 rajzzal, tanulmánnyal. Klf. technikák (ceruza, tus, toll stb.), néhány lap laza vagy kijár. Sérült vászonkötésben, lapméret: 20×13 cm
10439.

Rufpreis:
4 000 HUF

Töreky Ferenc (1922-2006): Női akt. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×24 cm
10440.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Túry Mária (1930-1992): Csendélet. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29×19,5 cm
10441.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10442.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Balatonföldvár, 1969. Akvarell, kréta, ceruza, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24,5x20 cm
10443.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Óbudai részlet. Akvarell, papír, jelzett. 16x27,5 cm
10447.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF