Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437968
10407
399
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett: Szász B. 944. Gyűjtői darab! Apró gyűrődések. Üvegezett fa keretben. 24,5x18,5cm Korai Szász Endre munka, Szász B. mint "Bandi". (Gyermekkorától kezdve természet után rajzolt. Tizenöt évesen volt első kiállítása.) 2440902
10408
399
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Színes rézkarc, papír, jelzett. 38×29 cm. 2434020
10409
399
Szatmári Zsolt (?-): Orpheus és Euridiké haza felé a Styx folyón. Olaj, farost. Kisebb felületi karcolásokkal. Fa keretben. 50x40 cm
2440655
10410
399
Szemlér Mihály (1833-1904): Pipázó a kutyájával, 1864. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Üvegezett, kissé kopott antik fa keretben. 21,5x15,5 cm 2434737
10411
399
Szennik György (1923-2007): Sopron, Ikva-patak. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, feltekerve, 32×48 cm 2441675
10412
399
Szennik György (1923-2007): Békét a földnek. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült. 70×49 cm. 2282099
10413
399
Szentmiklóssy Erzsébet (1931-): Táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. Lapdeformációval, bal szélén kisebb szakadással. 48x68,5 cm
2445575
10414
399
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Virágzó kert. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült keretben. 49×34 cm 2359703
10415
399
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm 2434227
10418
399
Szotyori-Nagy Mihály (1933-): Papagáj. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 8×7,5 cm 2437726
10419
399
Szotyori-Nagy Mihály (1933-): Akt vázlat. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38×730 cm
2210528
10420
399
Szőke Zoltán: Tanya napfürdőben. Olaj, farost, jelzett, 42X36 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF