Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett: Szász B. 944. Gyűjtői darab! Apró gyűrődések. Üvegezett fa keretben. 24,5x18,5cm Korai Szász Endre munka, Szász B. mint "Bandi". (Gyermekkorától kezdve természet után rajzolt. Tizenöt évesen volt első kiállítása.)
10407.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Színes rézkarc, papír, jelzett. 38×29 cm.
10408.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Szatmári Zsolt (?-): Orpheus és Euridiké haza felé a Styx folyón. Olaj, farost. Kisebb felületi karcolásokkal. Fa keretben. 50x40 cm
10409.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemlér Mihály (1833-1904): Pipázó a kutyájával, 1864. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Üvegezett, kissé kopott antik fa keretben. 21,5x15,5 cm
10410.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szennik György (1923-2007): Sopron, Ikva-patak. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, feltekerve, 32×48 cm
10411.

Rufpreis:
2 000 HUF
34

Szennik György (1923-2007): Békét a földnek. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos és sérült. 70×49 cm.
10412.

Rufpreis:
1 800 HUF

10413.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Virágzó kert. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült keretben. 49×34 cm
10414.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm
10415.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szotyori-Nagy Mihály (1933-): Papagáj. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 8×7,5 cm
10418.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Szotyori-Nagy Mihály (1933-): Akt vázlat. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38×730 cm
10419.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőke Zoltán: Tanya napfürdőben. Olaj, farost, jelzett, 42X36 cm.
10420.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF