Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436255
10395
399
Sulyok Gabriella (1939-): Népdal. Rézkarc, foltmaratás, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 23,5x24,5 cm. 2402061
10396
399
24000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Mese két kis madárról, 1971. Rézkarc, monotípia papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap szélén tollas és ceruzás húzással, 21,5×17 cm
2434285
10397
399
Szabó Vladimír (1905-1991): Kilátás a Budai várból. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30,5x39 cm 2440703
10398
399
8500
Szabó László (?-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Horizont Művészeti Alkotóközösség címkéjével. Fa keretben, 70×90 cm 2194787
10399
399
2194775
10400
399
2437440
10401
399
Szász Endre (1926-2003): Tanulmányok. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül. Sérült. Paszpartuban. 24×18,5 cm.
2437409
10402
399
Szász Endre (1926-2003): Arckép tanulmány. Tus, papír, jelzett. Sérült. Paszpartuban. 20×13,5 cm. 2437403
10403
399
14000
Szász Endre (1926-2003): Villon. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×39 cm. 2421353
10404
399
Szász Endre (1926-2003): Régi szeretők. Szitanyomat, papír, jelzett, kartonra kasírozva, közepén törésnyommal,lap széle kissé foltos, 34,5×46 cm 2440898
10405
399
19000
Szász Endre (1926-2003): Női portrék. Szitanyomat, papír, jelzett. Lap sarkaiban apró törésnyomokkal. 29,5×41,5 cm 2441240
10406
399
11000
Szász Endre (1926-2003) Illusztráció (férfi portré). Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 17x26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF