Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Sulyok Gabriella (1939-): Népdal. Rézkarc, foltmaratás, papír. Jelzett, számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 23,5x24,5 cm.
10395.

Rufpreis:
5 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Mese két kis madárról, 1971. Rézkarc, monotípia papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap szélén tollas és ceruzás húzással, 21,5×17 cm
10396.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Vladimír (1905-1991): Kilátás a Budai várból. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30,5x39 cm
10397.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szabó László (?-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Horizont Művészeti Alkotóközösség címkéjével. Fa keretben, 70×90 cm
10398.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10399.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10400.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szász Endre (1926-2003): Tanulmányok. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül. Sérült. Paszpartuban. 24×18,5 cm.
10401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Arckép tanulmány. Tus, papír, jelzett. Sérült. Paszpartuban. 20×13,5 cm.
10402.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szász Endre (1926-2003): Villon. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×39 cm.
10403.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szász Endre (1926-2003): Régi szeretők. Szitanyomat, papír, jelzett, kartonra kasírozva, közepén törésnyommal,lap széle kissé foltos, 34,5×46 cm
10404.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női portrék. Szitanyomat, papír, jelzett. Lap sarkaiban apró törésnyomokkal. 29,5×41,5 cm
10405.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szász Endre (1926-2003) Illusztráció (férfi portré). Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 17x26 cm
10406.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF