Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

10382.

Rufpreis:
2 000 HUF

10383.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm
10384.

Rufpreis:
5 000 HUF

Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x20 cm
10385.

Rufpreis:
3 000 HUF

10386.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sipos Dezső (?-?): Hajótörött, 1927. Ceruza, papír, jelzett. Régi, üvegezett, kopott fa keretben, 36×26 cm
10387.

Rufpreis:
3 000 HUF

Smola István (?-?): Tájkép, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x27cm
10388.

Rufpreis:
5 000 HUF

Smola István (?-?): Férfi képmás, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 25x16,5cm, kopott
10389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Smola István (?-?): Telihold, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x28cm,
10390.

Rufpreis:
5 000 HUF

Somogyi Győző (1946-): Szitanyomatai. Készült 1980-ban 100 számozott példányban. Aláírt, számozott (22). 24 tábla. Műbőr kötésben, kissé laza kötéssel. 70x50 cm / Screenprint
10392.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10393.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Kodály körönd. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×28 cm
10394.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF