Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2285649
10382
399
2371016
10383
399
500000
2415265
10384
399
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Csendélet. Olaj, karton, jelzés nélkül. 40x50 cm
2399805
10385
399
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x20 cm
2325654
10386
399
2200
2442981
10387
399
Sipos Dezső (?-?): Hajótörött, 1927. Ceruza, papír, jelzett. Régi, üvegezett, kopott fa keretben, 36×26 cm 2445650
10388
399
Smola István (?-?): Tájkép, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x27cm
2445652
10389
399
Smola István (?-?): Férfi képmás, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 25x16,5cm, kopott 2445656
10390
399
Smola István (?-?): Telihold, olaj, karton, jelzett, fa keretben, 21x28cm,
2357093
10392
399
24000
Somogyi Győző (1946-): Szitanyomatai. Készült 1980-ban 100 számozott példányban. Aláírt, számozott (22). 24 tábla. Műbőr kötésben, kissé laza kötéssel. 70x50 cm / Screenprint
2382816
10393
399
14000
Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
2436495
10394
399
Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Kodály körönd. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF