Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Udvary Pál (1900-1987): Nagymarosi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sarkaiban kissé sérült fa keretben. 50×70 cm
10370.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm
10371.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rubint Ávrahám Péter (1959-): Cím nélkül. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50x65 cm
10372.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ruzicskay György (1896-1993): Oszlopok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 26×19 cm
10373.

Rufpreis:
4 000 HUF

Saly Németh László (1920-2001): Asszonyok a földeken. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 33×58 cm
10374.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Samu Hajnalka (?-): Nyár. Akril, csillámpor, vászon. Jelzett a hátoldalán. 37,5x55 cm
10375.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Samu Hajnalka (?-): Tavasz. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
10376.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Samu Hajnalka (?-): Jégzajlás. Akril, füstmetál, vászon. Jelzett a hátoldalán. 38x55 cm
10377.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Samu Hajnalka (?-), 2 db mű: Színes mezők. Akril, füstmetál, vászon. Jelzett a hátoldalán. 33x40,5 cm
10378.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sárkány Gyula (1887-1962): Csendélet cseresznyékkel és eperrel. Olaj, karton, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 34,5×54,5 cm
10379.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sassy Attila (1880-1967): Olvasó női akt. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 30,5x43 cm
10380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Alak (cím nélkül). Filctoll, papír, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 26×20 cm
10381.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF