Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441949
10370
399
80000
Udvary Pál (1900-1987): Nagymarosi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Sarkaiban kissé sérült fa keretben. 50×70 cm
2438306
10371
399
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Ofszet, akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41,5 cm
2443384
10372
399
24000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Cím nélkül. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50x65 cm
2433393
10373
399
Ruzicskay György (1896-1993): Oszlopok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, paszpartuban, 26×19 cm
2295308
10374
399
17000
Saly Németh László (1920-2001): Asszonyok a földeken. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 33×58 cm
2391211
10375
399
4600
Samu Hajnalka (?-): Nyár. Akril, csillámpor, vászon. Jelzett a hátoldalán. 37,5x55 cm
2391210
10376
399
5500
Samu Hajnalka (?-): Tavasz. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
2391209
10377
399
4600
Samu Hajnalka (?-): Jégzajlás. Akril, füstmetál, vászon. Jelzett a hátoldalán. 38x55 cm
2391207
10378
399
Samu Hajnalka (?-), 2 db mű: Színes mezők. Akril, füstmetál, vászon. Jelzett a hátoldalán. 33x40,5 cm
2270804
10379
399
Sárkány Gyula (1887-1962): Csendélet cseresznyékkel és eperrel. Olaj, karton, jelzett, sarkaiban kissé sérült, 34,5×54,5 cm 2336654
10380
399
Sassy Attila (1880-1967): Olvasó női akt. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 30,5x43 cm 2442836
10381
399
Schéner Mihály (1923-2009): Alak (cím nélkül). Filctoll, papír, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 26×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF