Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433388
10223
399
Kós Károly (1883-1977): Utcakép, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×12 cm 2347296
10224
399
15000
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2318242
10225
399
15000
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2245877
10226
399
2441324
10227
399
Koszkol Jenő (1868-1935): Tuniszi részlet. Akvarell, karton, 45x31cm, Jelzett: Koszkol Jenő Tunis. Korabeli szecessziós keretben. Kopott, sérült. 2442887
10228
399
Kovács Antal (?-?): Juhász, 1934. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett sérült fa keretben, 21×16,5 cm
2439959
10229
399
Kovács Hajnal (?-): Alak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. I/III. számozással. Kissé foltos. 50×35 cm. 2408729
10230
399
Kozák Attila (1949-): Mitől ilyen ez a gyerek, 1985. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/25). 30,5x22 cm
2445968
10231
399
Kozma Lajos (1884-1948): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és a Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, a lap szélén kis sérülésekkel, 30x23,5 cm
2433461
10232
399
Kozma Lajos (1884-1948): Ölelés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2438894
10233
399
4800
Köves(y) Albi (1900-?): Női portré. Pasztell, papír, jelzett, 54,5×44,5 cm 2347180
10234
399
3200
Kőhalmi Ákos (1963-): Burjánzás. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a paszpartun. Üvegezett fa keretben, 28,5×20,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF