Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Kós Károly (1883-1977): Utcakép, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×12 cm
10223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10224.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10225.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10226.

Rufpreis:
10 000 HUF

Koszkol Jenő (1868-1935): Tuniszi részlet. Akvarell, karton, 45x31cm, Jelzett: Koszkol Jenő Tunis. Korabeli szecessziós keretben. Kopott, sérült.
10227.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Antal (?-?): Juhász, 1934. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett sérült fa keretben, 21×16,5 cm
10228.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kovács Hajnal (?-): Alak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. I/III. számozással. Kissé foltos. 50×35 cm.
10229.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kozák Attila (1949-): Mitől ilyen ez a gyerek, 1985. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/25). 30,5x22 cm
10230.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és a Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, a lap szélén kis sérülésekkel, 30x23,5 cm
10231.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Ölelés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10232.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Köves(y) Albi (1900-?): Női portré. Pasztell, papír, jelzett, 54,5×44,5 cm
10233.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kőhalmi Ákos (1963-): Burjánzás. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a paszpartun. Üvegezett fa keretben, 28,5×20,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10234.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF