Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2444100
10072
399
28000
Csavlek András (1942-): Délután. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2443029
10073
399
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1996. Tempera, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 19×28 cm
2318481
10074
399
46000
2445456
10075
399
4800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arc. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27,5×24,5 cm
2437020
10079
399
Csepregi Anita (1985-): Hajnal. Akril, farost, jelzett, 30*40cm
2405347
10080
399
Csikós András (1947-2006): Ajtó. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 30,5×23 cm
2440585
10081
399
Csisztu Mihály (1933-2008): Túristvándi vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett. A művész lánya, Csisztu Zsuzsa tornászbajnoknő, televíziós műsorvezető autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fa keretben. 31×39 cm 2406346
10082
399
Csorba Simon László (1943-): A Tokaji.... Fénymásolat (xerox), papír, jelzett. Lap széle sérült, több helyen szakadt. 42x29,5 cm
2378646
10083
399
28000
Csorba Simon László (1943-): Sötét Angyal (Radnóti), illusztráció az Ember Tragédiájájoz, 2014. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm
2378010
10084
399
32000
Csorba Simon László (1943-): Éva portréja, Ember Tragédiája sorozat. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. 42x29,5 cm
2445757
10085
399
28000
Czene Béla (1880 körül-1944 körül): Csendélet. Olaj. vászon, jelzett, sérült. KIssé sérült fa keretben. 94x61 cm
2376112
10086
399
Czibor Ildikó (1969- ): New Sam. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF