Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2434091
10099
399
Dékány Ágoston (1948-2015): Présház, 1984. Színezett linóleum dombornyomat, papír. Jelzett. Számozott (23/25). Lap jobb felső sarka sérült. 27x29,5 cm
2239355
10100
399
65000
2445614
10101
399
Dévényi János (1956-): Analízis, 2020. Akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fa keretben, 27x27 cm 2443020
10102
399
Diósy Antal (1895-1977): Kertben. Akvarell, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben, 26×36 cm 2072233
10103
399
2443430
10104
399
Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, foltos paszpartuval. 42x27 cm
2197494
10105
399
Dudás Jenő (1900-1991): Erdei tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett keretben, 34×24 cm
2435178
10106
399
14000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Erdő. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5x39 cm 2386047
10107
399
Edvi Illés Panni (1897-1978): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 36,5×54 cm 2402107
10108
399
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): 2 hal száraz puszija, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm 2402095
10109
399
15000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Törpe torzóval, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×14,5 cm 2378959
10110
399
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Jézus bevonulása Jeruzsálembe, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF