Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2338809
10175
399
14000
Imreh Tibor (1952-2010): Tao, 1990. Vegyes technika, tus, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. 56×43 cm. 2445157
10176
399
Istókovits Kálmán (1898 - 1990): Tihany. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×29,5 cm 2433504
10177
399
Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, lap széle kissé foltos, 19,5×14,5 cm 2444559
10178
399
Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 20x29 cm
2445923
10179
399
Iván Szilárd (1912-1988): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérült, 29×37 cm 2393084
10180
399
Jámborfy Katalin vázlatfüzet 26 oldal rajzokkal. Ceruza, akvarell, nagyrészt gyermek téma. 34x24 cm Jelzettek. 2438839
10181
399
8500
Jancsó Zoltán (1970-): Naplemente Fonyódon. Olaj, vászon. 40x50 cm 2405273
10182
399
Jánossy Ferenc (1926-1983): Ági. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett, foltos. 29,5x21 cm
2198436
10183
399
2439272
10184
399
7500
Józsa János (1936-2016): Színház. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 14,5×19,5 cm
2404254
10185
399
Józsa János (1936-2016): Muzsikusok. Fametszet, papír. Jelzett a fametszeten. Paszpartuban. 20x42 cm 2439278
10186
399
7500
Józsa János (1936-2016): Nyár. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 18×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF