Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIX. Olaj, papír, jelzés nélkül. 32×21 cm
10199.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Kass János (1927-2010): Vadász kutyájával. Rézkarc, papír, jelzett. 8,5×5 cm
10200.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Az ég felé (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100). Üvegezett fa keretben. 16,5×12,5 cm
10201.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Gólya a nyírfák közt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
10202.

Rufpreis:
12 000 HUF

id. Kátai Mihály (1906-1983): Nyári istálló. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1983-ban a Kisfaludi Strobl Teremben, Zalaegerszegett rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben, 19×29 cm
10203.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Pecázók a Kurca partján, Szentes. Ceruza, papír. 15×18 cm
10204.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kaveczky Ottó (?-?), működött a XX. elején: Téli havas táj, 1909. Olaj, vászon, jelzett. Keretben. 78×100 cm
10205.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Keller Lívia (1918-2005): Udvar, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Plexiüvegezett fa keretben, 30×21 cm
10206.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kerekes József (1892-1938): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 60×80 cm
10207.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kéthelyi István (?-?): Virágos udvar. Olaj, karton. Sérült. 35,5x50 cm.
10208.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
10209.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kiss Terézia (1928- ): Csendélet. Színes rézkarc, karton, jelzett, üvegezett keretben 27x22 cm
10210.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF