Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2377794
10199
399
32000
Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIX. Olaj, papír, jelzés nélkül. 32×21 cm
2436626
10200
399
Kass János (1927-2010): Vadász kutyájával. Rézkarc, papír, jelzett. 8,5×5 cm 2433907
10201
399
Kass János (1927-2010): Az ég felé (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (58/100). Üvegezett fa keretben. 16,5×12,5 cm 2443044
10202
399
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Gólya a nyírfák közt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm 2420234
10203
399
id. Kátai Mihály (1906-1983): Nyári istálló. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint szerepelt az 1983-ban a Kisfaludi Strobl Teremben, Zalaegerszegett rendezett egyéni kiállításán. Üvegezett fa keretben, 19×29 cm
2438925
10204
399
3800
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Pecázók a Kurca partján, Szentes. Ceruza, papír. 15×18 cm 2444717
10205
399
28000
Kaveczky Ottó (?-?), működött a XX. elején: Téli havas táj, 1909. Olaj, vászon, jelzett. Keretben. 78×100 cm
2442956
10206
399
Keller Lívia (1918-2005): Udvar, 1943. Akvarell, papír, jelzett. Plexiüvegezett fa keretben, 30×21 cm
2436053
10207
399
34000
Kerekes József (1892-1938): Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 60×80 cm
2432786
10208
399
Kéthelyi István (?-?): Virágos udvar. Olaj, karton. Sérült. 35,5x50 cm.
2385024
10209
399
Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
2416131
10210
399
4800
Kiss Terézia (1928- ): Csendélet. Színes rézkarc, karton, jelzett, üvegezett keretben 27x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF