Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Lossonczy Tamás (1904-2009): Lépő, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/50), lap jobb szélén apró foltokkal, 34,5x25 cm.
10271.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lovas Ilona (1946-2021): Kompozíció. Computer print, papír. Jelzett. Számozott: 100/40. 17×13 cm
10272.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lukács János (1952- ): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 40×80 cm
10273.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Luzsicza Lajos (1920-2005): Vág-völgyében. Aquatinta, papír. Jelzett, Paszpartuban. 30x40 cm
10274.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10275.

Rufpreis:
12 000 HUF

Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm
10276.

Rufpreis:
10 000 HUF

Makai Gyula (-?): Tó (részlet). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 40x50 cm
10277.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márffy Ödön (1878-1959): Csinszka. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 14×11,5 cm
10278.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Üvegezett keretben. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10279.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10280.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mártonfi Benke Márta (1958-): Alföldi alkony. Akvarell, papír, jelzett. 29,5x42 cm
10281.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Melocco Miklós (1935-): Zene. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (30/100). Üvegezett fa keretben, 60×42 cm
10282.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF