Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2233995
10271
399
Lossonczy Tamás (1904-2009): Lépő, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/50), lap jobb szélén apró foltokkal, 34,5x25 cm. 2404542
10272
399
Lovas Ilona (1946-2021): Kompozíció. Computer print, papír. Jelzett. Számozott: 100/40. 17×13 cm
2440674
10273
399
15000
Lukács János (1952- ): Táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Műkincs Kft. címkéjén feliratozott, 40×80 cm 2324381
10274
399
Luzsicza Lajos (1920-2005): Vág-völgyében. Aquatinta, papír. Jelzett, Paszpartuban. 30x40 cm 2440954
10275
399
2338518
10276
399
Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm 2282034
10277
399
Makai Gyula (-?): Tó (részlet). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 40x50 cm
2445629
10278
399
15000
Márffy Ödön (1878-1959): Csinszka. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 14×11,5 cm 2400313
10279
399
48000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. Üvegezett keretben. 45x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
1552787
10280
399
2439285
10281
399
Mártonfi Benke Márta (1958-): Alföldi alkony. Akvarell, papír, jelzett. 29,5x42 cm
2436000
10282
399
Melocco Miklós (1935-): Zene. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (30/100). Üvegezett fa keretben, 60×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF