Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Mersits Piroska (1926-1988): Kisfiú portréja. Kréta, papír. Jelzett. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé kopott fa sérült keretben. 51x32 cm
10283.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Milasovszky Kálmán (?-): Absztrakt figurák. Ceruza, papír, jelzett, 14x20 cm
10284.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Milasovszky Kálmán (?-): Parasztudvar. Ceruza, papír, jelzett, törésnyommal, kissé foltos, 24x31,5 cm
10285.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Mizser Pál (1941-): Kis kumuluszok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Horizont Galéria címkéjével. Apró felületi hibákkal. Fa keretben, 60×80 cm
10286.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 24,5×17 cm / Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 24,5×17 cm
10287.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár István (1947 - ) Halak-Pisces. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10288.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár István (1947 - ) Oroszlán-Leo. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10289.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár István (1947 - ) Nyilas-Sagittarius. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10290.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár István (1947 - ) Vízöntő-Aquarius. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10291.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár István (1947 - ) Ikrek-Gemini. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10292.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár István (1947 - ) Skorpió-Scorpio. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10293.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár István (1947 - ) Kos-Aries. Rézkarc, papír. Jelzett. 21x12cm
10294.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF