Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja. Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fa keretben. 35×35 cm
10355.

Rufpreis:
12 000 HUF

Prutkay Péter (1947-): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 57/100. 50,5×34 cm
10356.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10357.

Rufpreis:
10 000 HUF

(Radványi)-Román Károly (1900-1957): Pásztorlány. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 15×12,5 cm
10361.

Rufpreis:
4 000 HUF

Regős Imre (1952-2017): Reggel, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/10). Lap széle kissé foltos. 51×43 cm
10362.

Rufpreis:
12 000 HUF

Reinhardt István (1936-): Jégvilág. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×90 cm
10363.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Remsey Jenő (1885-1970): Utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm.
10364.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, régi fa keretben, 38,5×48 cm
10365.

Rufpreis:
6 000 HUF

Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 38×49 cm
10366.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Magányos vándor. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23 cm
10367.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×24 cm
10368.

Rufpreis:
8 000 HUF

10369.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF