Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2405223
10211
399
4400
Kocsi Árpád (1914-1985): Kikötő. Linómetszet, papír. Jelzett (halványan). Üvegezett fa keretben. 25,5x20 cm
2359282
10212
399
11000
2336354
10213
399
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női támaszkodó akt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 18,5×25 cm
2325081
10214
399
60000
2026166
10215
399
2408190
10216
399
14000
Kondor Lajos (1926-2006): Canterbury mesék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 26/100. Üvegezett fa keretben. 43,5x34,5 cm 2441304
10217
399
Kondor Lajos (1926-2006): Hajógyártás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm Keret külső mérete: 46,5x65,5cm 2432749
10218
399
Kondor Lajos (1926-2006): BNV Budapesti nemzetközi vásár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21x28 cm 2433931
10219
399
Kopasz Márta (1911-2011) 2 db linómetszetével illusztrált és általa tervezett meghívó a szegedi egyetem 50. jubileumára, 1971-ben. Kner nyomda. Borítón kb. 11x15 cm és belső lapon kb. 26x21 cm méretű linómetszettel.
2408726
10220
399
Korányi Gábor (1952-): Krúdy-panoptikum II. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott: 11/25. 19,5×16,5 cm
2405914
10221
399
2200
Kórusz József (1927-2010): Ananász. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült (lyukas). Fa keretben. 30x39 cm. 2433385
10222
399
Kós Károly (1883-1977): Vajdahunyadi vár, színes linómetszet, papír, jelzett a linón, paszpartuban, folttal, 11×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF