Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Kocsi Árpád (1914-1985): Kikötő. Linómetszet, papír. Jelzett (halványan). Üvegezett fa keretben. 25,5x20 cm
10211.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10212.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Női támaszkodó akt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 18,5×25 cm
10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

10214.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10215.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Canterbury mesék. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 26/100. Üvegezett fa keretben. 43,5x34,5 cm
10216.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kondor Lajos (1926-2006): Hajógyártás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19,5x29 cm Keret külső mérete: 46,5x65,5cm
10217.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): BNV Budapesti nemzetközi vásár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21x28 cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kopasz Márta (1911-2011) 2 db linómetszetével illusztrált és általa tervezett meghívó a szegedi egyetem 50. jubileumára, 1971-ben. Kner nyomda. Borítón kb. 11x15 cm és belső lapon kb. 26x21 cm méretű linómetszettel.
10219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korányi Gábor (1952-): Krúdy-panoptikum II. Színes rézkarc, akvatinta,  papír, jelzett, számozott: 11/25. 19,5×16,5 cm
10220.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kórusz József (1927-2010): Ananász. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült (lyukas). Fa keretben. 30x39 cm.
10221.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kós Károly (1883-1977): Vajdahunyadi vár, színes linómetszet, papír, jelzett a linón, paszpartuban, folttal, 11×11 cm
10222.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF