Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

10187.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm
10188.

Rufpreis:
4 000 HUF

10189.

Rufpreis:
3 000 HUF

Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm
10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

K. Kovács Imre (1944-): Kompozíció narancsban. Olaj, ceruza, farost. Jelzett. Fa keretben. 61x59 cm
10191.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
17

Kádár Béla (1877-1956): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott (10/100), 26×16,5 cm
10192.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Joseph Kádár (1936-2019): Fénymozgás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (98/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x49 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Movement of light. Screenprint on paper, signed, numbered (98/100), with the artist's stamp on the back, 37x49 cm.
10193.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kádár Lívia (Mihály Mívia, Müller Lívia, 1894-1986): Erdőszéle. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 7×5,5 cm
10194.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kalcsó József (1952-): Erdő széle. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 50×70 cm
10195.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kalcsó József (1952-): Folyópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 50×70 cm
10196.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kalerovits MIklós (?-): Monte Carlo. Akvarell, toll, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 32x24 cm
10197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Karátson Edvin (1934?-): Ősz színei, 1958. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×34 cm
10198.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF