Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124151
10187
399
2126241
10188
399
Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm
2092524
10189
399
2126184
10190
399
Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm
2433895
10191
399
15000
K. Kovács Imre (1944-): Kompozíció narancsban. Olaj, ceruza, farost. Jelzett. Fa keretben. 61x59 cm 2435150
10192
399
Kádár Béla (1877-1956): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott (10/100), 26×16,5 cm 2369061
10193
399
19000
Joseph Kádár (1936-2019): Fénymozgás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (98/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x49 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Movement of light. Screenprint on paper, signed, numbered (98/100), with the artist's stamp on the back, 37x49 cm. 2445592
10194
399
Kádár Lívia (Mihály Mívia, Müller Lívia, 1894-1986): Erdőszéle. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 7×5,5 cm 2443926
10195
399
14000
Kalcsó József (1952-): Erdő széle. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 50×70 cm 2443924
10196
399
14000
Kalcsó József (1952-): Folyópart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 50×70 cm 2419695
10197
399
Kalerovits MIklós (?-): Monte Carlo. Akvarell, toll, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 32x24 cm
2400702
10198
399
Karátson Edvin (1934?-): Ősz színei, 1958. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF