Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Gácsi Mihály (1926-1987): Halásztanya. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29,5x39,5 cm
10135.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Gádor Emil (1911-1998): Sárga rózsás csendélet, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x40cm
10136.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gádor Magda (1924-): Kompozíció (cím nélkül). Filctoll, karton. Jelzett. 30x19 cm
10137.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm
10138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gara Arnold (1882-1929): Illusztráció (Puskin: Anyegin). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19×12,5 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Géhl Zoltán (1888-1954): Szüle Péter festőművész mellszobrát formázzák, 1936. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 18,5×23 cm
10140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mira Gendova (1956-): Női portré 2 db (Krisztina és Lívia). Vegyes technika, papír. Jelzett (M. Gendova), üvegezett keretben, paszpartuval. m: 18x14cm
10141.

Rufpreis:
12 000 HUF

10142.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 35×24 cm
10143.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda, Glatz). Paszpartu szélén foltos. Díszes, üvegezett keretben, 35×25 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gorócsi Katalin(?-): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 30x43 cm.
10145.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap szélén apró foltokkal, 21,5×35 cm
10146.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF