Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2431579
10135
399
Gácsi Mihály (1926-1987): Halásztanya. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29,5x39,5 cm 2445645
10136
399
14000
Gádor Emil (1911-1998): Sárga rózsás csendélet, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x40cm 2391559
10137
399
26000
Gádor Magda (1924-): Kompozíció (cím nélkül). Filctoll, karton. Jelzett. 30x19 cm
2361336
10138
399
Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm
2445884
10139
399
Gara Arnold (1882-1929): Illusztráció (Puskin: Anyegin). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19×12,5 cm 2379421
10140
399
Géhl Zoltán (1888-1954): Szüle Péter festőművész mellszobrát formázzák, 1936. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 18,5×23 cm 2442920
10141
399
Mira Gendova (1956-): Női portré 2 db (Krisztina és Lívia). Vegyes technika, papír. Jelzett (M. Gendova), üvegezett keretben, paszpartuval. m: 18x14cm
2404457
10142
399
4600
2304112
10143
399
3800
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 35×24 cm 2443128
10144
399
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Anya gyermekével. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda, Glatz). Paszpartu szélén foltos. Díszes, üvegezett keretben, 35×25 cm 2440756
10145
399
Gorócsi Katalin(?-): Zöldellő táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 30x43 cm. 2434802
10146
399
Gross Arnold (1929-2015): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap szélén apró foltokkal, 21,5×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF