Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 462

Szőnyi (Steidl) Jenő: .Női portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült keretben 23x14 cm
10421.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Elegáns hölgy portréja, 1942. Akvarell papír. Jelzett. Díszes, aranyozott, üvegezett keretben. 24x16,5 cm
10422.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Cigány asszony. Akvarell papír. Jelzett. 30x23 cm Díszes, aranyozott, üvegezett keretben. 59x50 cm
10423.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szőnyi (Steidl) Jenő: .Korsós akt Akvarell, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült keretben 27x14 cm
10424.

Rufpreis:
5 000 HUF

10425.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szüle Mihály (1902-1992): Önarckép, 1933. Kréta, ceruza, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. Historizáló, kissé sérült üvegezett keretben, 21,5×15 cm
10426.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szüle Péter (1886-1944): "Az öregem" (Szüle Péter édesapjának portréja), 1922. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett keretben, 50×36 cm.
10427.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy (feltételezhetően Szüle Péter egy rokonának portréja), 1927. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett keretben, 46×35,5 cm.
10428.

Rufpreis:
10 000 HUF
14

Szűcs János (1917-1995): Virág csendélet, olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, Üvegezett fa keretben, 50×70 cm
10429.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10430.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 60×80 cm. A kiváló kolorista festő munkáiból 2025. szeptember 3., szerda, 18:00 órakor "A színek mestere - Tallós Ilona festményei" címmel nyílik kiállítás a Darabanth Galériában, melyen bemutatásra kerül a Tallós Ilonáról készült új monográfia is! / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm
10431.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Tápai Nóra (1955- ): Ősz, 2001. Computergrafika, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 30,5x36 cm
10432.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF