Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 462
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2443856
10421
399
Szőnyi (Steidl) Jenő: .Női portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült keretben 23x14 cm 2420301
10422
399
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Elegáns hölgy portréja, 1942. Akvarell papír. Jelzett. Díszes, aranyozott, üvegezett keretben. 24x16,5 cm
2411954
10423
399
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Cigány asszony. Akvarell papír. Jelzett. 30x23 cm Díszes, aranyozott, üvegezett keretben. 59x50 cm 2443855
10424
399
Szőnyi (Steidl) Jenő: .Korsós akt Akvarell, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült keretben 27x14 cm 2347186
10425
399
2379418
10426
399
Szüle Mihály (1902-1992): Önarckép, 1933. Kréta, ceruza, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. Historizáló, kissé sérült üvegezett keretben, 21,5×15 cm 2379441
10427
399
Szüle Péter (1886-1944): "Az öregem" (Szüle Péter édesapjának portréja), 1922. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett keretben, 50×36 cm. 2379468
10428
399
Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy (feltételezhetően Szüle Péter egy rokonának portréja), 1927. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett keretben, 46×35,5 cm. 2435214
10429
399
14000
Szűcs János (1917-1995): Virág csendélet, olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, Üvegezett fa keretben, 50×70 cm
2347309
10430
399
2370993
10431
399
80000
Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 60×80 cm. A kiváló kolorista festő munkáiból 2025. szeptember 3., szerda, 18:00 órakor "A színek mestere - Tallós Ilona festményei" címmel nyílik kiállítás a Darabanth Galériában, melyen bemutatásra kerül a Tallós Ilonáról készült új monográfia is! / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm
2403898
10432
399
Tápai Nóra (1955- ): Ősz, 2001. Computergrafika, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 30,5x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF