Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett: Szász B. 944. Gyűjtői darab! Apró gyűrődések. Üvegezett fa keretben. 24,5x18,5cm Korai Szász Endre munka, Szász B. mint "Bandi". (Gyermekkorától kezdve természet után rajzolt. Tizenöt évesen volt első kiállítása.)