Dékány Ágoston (1948-2015): Eredet (Oorsprong). Litográfia, papír. Jel... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dekany-Agoston-1948-2015-Eredet-Oorsprong-Litografia-papir-Jelzett-Szamozott-406-~II2434077
2434077
10098
399
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Dékány Ágoston (1948-2015): Eredet (Oorsprong). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (40/6). Autográf ajándékozási sorokkal Székely András (1942- 2012) Munkácsy Mihály-díjas magyar művészettörténésznek 1988-ból. Frans Masereel Centrum, Kasterlee, Belgium szárazbélyegzőjével. Lap széle kissé foltos. 33,5x45,5 cm
: tm