Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Kárpáti Aurél: Kaláris. Első kiadás. + Berend Miklósné: A boszorkány. Pán Könyvtár 3. és 4-5. szám. Bp., 1921, Pán Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan, az egyik szakadt, sérült borítóval.
17713.

Rufpreis:
800 HUF

Jósika Miklós: Egy kétemeletes ház Pesten. Novella egy kötetben. Második kiadás. Bp., 1874, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötésben, a gerincen sérülésnyommal, foltos lapokkal.
17714.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márai Sándor: Harminc ezüstpénz. München, 1983, Griff. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17715.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyurkovics Tibor: Skizofrén történelem. Bp., 2005, Napkút. Kiadói kartonált papírkötés,
17716.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hamvas Béla: Világválság. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp.,1983,Magvető. Kiadói papírkötés.
17717.

Rufpreis:
1 000 HUF

Falk Zsigmond: Levelesláda. Elbeszélések, útirajzok, megemlékezések. Kolossy Sándor, Honti Nándor rajzaival. Bp.,én,Rózsavölgyi és Társa. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17718.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Magda: A szemlélők. Bp., 2004, Európa. + Szabó Magda: Az őz. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17719.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. 265 p. Kiadói félhalina-kötés, kissé kopott és sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17720.

Rufpreis:
1 000 HUF

F.S. Palazzini: Coca Cola Superstar. The drink that became a business empire. London, 1989, Columbus Books. Angol nyelven. 142p. Színes képekkel, Coca Cola reklámokkal nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17721.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nem úgy van most, mint volt régen! Eredeti sehol nem közlött adomák és mondák gyűjteménye, egy vén diák naplójából. Közli: Garam. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17722.

Rufpreis:
1 400 HUF
11

cca 1890 Legújabb szerelmi levelező, Löbl Könyvnyomdája, 64p
17723.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Tímár György: Válogatott agyrémeim. Bp.,(1985.),Múzsák. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány!
17724.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF