Kárpáti Aurél: Kaláris. Első kiadás. + Berend Miklósné: A boszorkány. Pán Könyvtár 3. és 4-5. szám. Bp., 1921, Pán Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan, az egyik szakadt, sérült borítóval.
Jósika Miklós: Egy kétemeletes ház Pesten. Novella egy kötetben. Második kiadás. Bp., 1874, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötésben, a gerincen sérülésnyommal, foltos lapokkal.
Falk Zsigmond: Levelesláda. Elbeszélések, útirajzok, megemlékezések. Kolossy Sándor, Honti Nándor rajzaival. Bp.,én,Rózsavölgyi és Társa. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
F.S. Palazzini: Coca Cola Superstar. The drink that became a business empire. London, 1989, Columbus Books. Angol nyelven. 142p. Színes képekkel, Coca Cola reklámokkal nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Nem úgy van most, mint volt régen! Eredeti sehol nem közlött adomák és mondák gyűjteménye, egy vén diák naplójából. Közli: Garam. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.