Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Jürg Federspiel: A gyűlölet múzeuma. Ford.: Szondi Béla. Bp., [1974], Európa. 224 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Szondi Béla, a könyv fordítójának ajándékozási soraival és kézzel írt levelével, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
17641.

Rufpreis:
1 400 HUF

Turcsány Péter: Wass Albert élete. Töretlen hittel ember és magyar. Pomáz, 2004, Kráter. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17642.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Rejtő Jenő: A nápolyi király. Elveszettnek hitt művek. [Bp.], 2020, Szépmíves. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17643.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szvetlana Alekszejevics: Csernobili ima. Ford.: Pálfalvi Lajos. Bp., 2016., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17644.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hegedűs Gyula: Komédia. Bp., 1914., Szerzői kiadás,(Tolnai-ny.), 238+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17645.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vidor Miklós: Vidor Miklós: Sebesültek. Bp., 1982, Magvető. Második kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.  A szerző, Vidor Miklós (1923-2003) költő, író, műfordító által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17646.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sőtér István: Tisztuló tükrök. A magyar irodalom a két világháború között. (Esszék, tanulmányok.) Bp., 1966., Gondolat, 515+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   A szerző, Sőtér István (1913-1988) Kossuth-díjas író, irodalomtörténész által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész és felesége részére dedikált példány.
17647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Reprint kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval.
17648.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Ford.: Balázs Béla. Divéky József rajzaival. Reprint kiadás. Gyomaendrőd, 1992, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban, jó állapotban.
17649.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egy nagyvilági hölgy: Illem, a jó társaság szabályai. Útmutató a művelt társaséletben. Bp., én. Athenaeum. Negyedik tetemesen bővített kiadás. 258p. Egészvászon kötésben. Kopott és a jobb alsó sarokban gyűrött borítóval, sérült gerinccel, megviselt állapotban.
17650.

Rufpreis:
1 800 HUF

Laczkó Géza: Szent István Tüze. Regény. Bp, én., Athenaeum. Félbőr kötésben, kopott állapotban, helyenként foltos vagy gyűrött lapokkal.
17651.

Rufpreis:
1 400 HUF

The Ultimate Guide to Sex Toys . Hn., 2014, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven. + A Guide to Luxury Sex Toys 2. Hn., 2015, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven.
17652.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF