Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

17617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai János: Politika-isten rabságában. Bp., 1943, Szerzői,(Hornyánszky-ny.), 400 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel.
17618.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó György: Sötétben tündöklőbb a fény (római szállóigék és aforizmák). Kolozsvár, 1975, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés.
17619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Écsy Ödön István Dr.: Csokonai és Csurgó. A Debreceni Múzeumbarátok Köre 3. szám. Debrecen, 1940, Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17620.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db könyv - Ujkéry Csaba: Szigeth pajzsai. Szigetvár, 1987. DEDIKÁLT! Papírkötésben, jó állapotban. + Sudár Balázs: Jakováli Haszan pasa dzsámija Pécsen. H.n., Forster Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17621.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Balassa József: A magyar nyelv életrajza. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói papírkötés,  kiadói szakadt papír védőborítóban.
17622.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!
17623.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
17624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, "Bírálati Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
17625.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szenes Béla: Kezdő Péter első könyve és más vidám írások. Bp., 1923, Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, a kötéstáblákról a papír borítás belül részben levált.
17626.

Rufpreis:
1 000 HUF

17627.

Rufpreis:
1 600 HUF
13

Wiener János: Így korholom magamat. Versek. Szeged, 1931, Szerző. Kiadói papírkötés.
17628.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF