Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Kiss Arnold: Elborult csillagok alatt. Ujabb költemények 1919-1922. Bp., Fővárosi Nyomda, 1922. Kiss Arnold (1869-1940) magyar főrabbi, költő által Gerő Ödön (1863-1939)újságírónak, a Pester Lloyd műkritikusának dedikált! Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, részben felvágatlan példány.
17629.

Rufpreis:
2 400 HUF

Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Két kisregény. Bp., é.n., Révai. 223 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17630.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Márai Sándor: Az igazi. Bp., Révai, 1941. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
17631.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Jack London: A büszkeség háza. Bp., (1925), Tolnai Világlapja. Kiadói papírkötés, kötés sérült, kopottas állapotban.
17632.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Ferenc: Egy pesti leány története. Bp., 1924, Tolnai Világlapja. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sarokhiánnyal, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
17633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákóczi Margit: A posta. Változó világ 43. Bp., [2001], Press Publica. Első kiadás. 128 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Jenő: Tágma kisasszony. Tragédia az ősidőkből három felvonásban. Bp, é.n., Budapesti Hírlap Újságvállalata. Pergamen kötésben, karcos, foltos, megviselt állapotban. A lapszélek helyenként foltosak.
17635.

Rufpreis:
1 000 HUF

Selmeczi Tibor: Három per hármaskönyv. Velünk van a térerő. H.n., 2006, Glória Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17636.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes Magyar Könyvtár könyvtétel, 6 db. Szerk.: Radó Antal. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, szakadozott, levált borítókkal, megviselt állapotban. Ambrus Zoltán: Kevélyek és lealázottak. Hét elbeszélés. + Kóbor Tamás: Elbeszélések. + Szőllősi Zsigmond: Hihetetlen történetek. + Porzó (Ágai Adolf): A Violka Vera s egyéb elbeszélések. + Szini Gyula: Trilibi és egyéb történetek. + Mikszáth Kálmán: Két elbeszélés. Homályos ügy. A táborszernagy halála.
17637.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 8 db. Guy de Maupassant: Gyöngy kisasszony. Magyar Könyvtár 405. Ambrus Zoltán fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Tennyson Alfréd: Arden Enoch. Magyar Könyvtár 50. Lőrinczi Zsigmond fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Jacques Futrelle: A gondolkozó gép. Van Dusen professzor esetei. Magyar Könyvtár 601. Woida Margit fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Shakspere: Othello. A velencei mór. Mikes Lajos fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban, hiányzó első borítóval és szétesett kötéssel. + Charles Yke: Ujjászületés. Dr. Benary Leonárd hátrahagyott írásaiból. Amerikai regény. Magyar Könyvtár 62. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Wilkie Collins: A jóslat. Magyar Könyvtár 403. Mikes Lajos fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. +Gyulai Pál: A vén színész. Beszély. Olcsó Könyvtár. Bp, 1903, Franklin- Társulat. Szakadt borítóval, szétesett kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban. + Delpit Albert: Odette házassága. Olcsó Könyvtár. Fáy J. Béla fordítása. Bp, 1882, Franklin-Társulat. Papírkötésben, szétesett állapotban, foltos borítóval és lapokkal.
17638.

Rufpreis:
2 000 HUF

17639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Anna: Maris. A szerző DEDIKÁLT példány. hn., én., Korszerű Könyvtár. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel.
17640.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF