Kiss Arnold: Elborult csillagok alatt. Ujabb költemények 1919-1922. Bp., Fővárosi Nyomda, 1922. Kiss Arnold (1869-1940) magyar főrabbi, költő által Gerő Ödön (1863-1939)újságírónak, a Pester Lloyd műkritikusának dedikált! Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, részben felvágatlan példány.
Molnár Ferenc: Egy pesti leány története. Bp., 1924, Tolnai Világlapja. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sarokhiánnyal, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
Vegyes Magyar Könyvtár könyvtétel, 6 db. Szerk.: Radó Antal. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, szakadozott, levált borítókkal, megviselt állapotban. Ambrus Zoltán: Kevélyek és lealázottak. Hét elbeszélés. + Kóbor Tamás: Elbeszélések. + Szőllősi Zsigmond: Hihetetlen történetek. + Porzó (Ágai Adolf): A Violka Vera s egyéb elbeszélések. + Szini Gyula: Trilibi és egyéb történetek. + Mikszáth Kálmán: Két elbeszélés. Homályos ügy. A táborszernagy halála.
Vegyes könyvtétel, 8 db. Guy de Maupassant: Gyöngy kisasszony. Magyar Könyvtár 405. Ambrus Zoltán fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Tennyson Alfréd: Arden Enoch. Magyar Könyvtár 50. Lőrinczi Zsigmond fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Jacques Futrelle: A gondolkozó gép. Van Dusen professzor esetei. Magyar Könyvtár 601. Woida Margit fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Shakspere: Othello. A velencei mór. Mikes Lajos fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban, hiányzó első borítóval és szétesett kötéssel. + Charles Yke: Ujjászületés. Dr. Benary Leonárd hátrahagyott írásaiból. Amerikai regény. Magyar Könyvtár 62. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. + Wilkie Collins: A jóslat. Magyar Könyvtár 403. Mikes Lajos fordítása. Bp, é.n., Lampel R. Papírkötésben, megviselt állapotban. +Gyulai Pál: A vén színész. Beszély. Olcsó Könyvtár. Bp, 1903, Franklin- Társulat. Szakadt borítóval, szétesett kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban. + Delpit Albert: Odette házassága. Olcsó Könyvtár. Fáy J. Béla fordítása. Bp, 1882, Franklin-Társulat. Papírkötésben, szétesett állapotban, foltos borítóval és lapokkal.