Charles Champlin: George Lucas.The creative impulse. Lucasfilm's First Twenty Years. New York, 1994, Virgin. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. Angol nyelven.
Magyar-török almanach. A vörös félhold javára. Szerk. és kiadja Mezey István. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé szakadt bortóval.
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. VI. köt. Hermann-Magyar korona. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, XXVI+2+744 (kéthasábos számozás) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, deformált, sérült kötéssel.
Seress Imre: Magyar mondavilág. 12 költői beszély. Bp., 1887, Pfeifer Ferdinánd, 119 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, az átkötéskor körbevágták, jó állapotban.
Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kötése kopott, egyébként jó állapotban.