Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

17497.

Rufpreis:
2 400 HUF

May Károly: A sivatagon keresztül I.-II. Bp., é.n. Athenaeum. Javított egészvászon kötésben, kopásokkal
17498.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ady Endre költeményei, tíz kötet: Uj versek. Szeretném, ha szeretnének. Vér és arany stb.. Bp., é.n., Athenaeum. Különböző kiadások. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé kopott borítóval, mindegyik kötet előzéklapján és címlapján tulajdonosi bélyegzővel.
17499.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói félvászon kötés, foltos állapotban.Volt könyvtári példány.
17500.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ady Endre: Válogatott versek - Endre Ady Poesie scelte. Olasz magyar nyelvű kiadás. Bp., é.n. Bibliotheka. Kiadói papírkötésben
17501.

Rufpreis:
800 HUF

Áprily Lajos: Idahegyi pásztorok. Dráma egy felvonásban. Kolozsvár, 1929, Erdélyi Szépmíves Céh,(Minerva-ny.), 81+3 +VII p.+ 4 t. Gróf Bánffy Miklós 4 egészoldalas linómetszetével. Első kiadás.Benne az Erdélyi Szépmíves Céh tagjainak névsorával. Kiadói félbőr-kötés, Rohonyi Antal-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, névbélyegzővel. Számozott,166. számú példány.
17502.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1920, Táltos. Második kiadás. Kiadói sérült papír védőborító, felvágatlan példány, Apostol-Nyomda Rt. házipéldánya (127).
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Béla: Játékok. Gróf Bánfy Miklós és Berény Róbert rajzaival. Gyoma, 1917, Kner. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17504.

Rufpreis:
3 000 HUF

17505.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balázs Béla: Tristan hajóján. Gyoma, 1916, Kner Izidor. Kiadói papír borításban, kissé kopottas állapotban.
17506.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bródy Sándor: Az automobil és egyéb elbeszélések. Magyar Könyvtár 469. Bp.,[1906],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 78+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
17507.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.
17508.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF