Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Nyírő József 7 könyve: Uz Bence; Isten igájában; Halhatatlan élet; Jézusfaragó ember; Havasok könyve. Bp., 1936-1941, Révai. Kiadói halina kötés, sérült, kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, az egyik köteten az elülső borító hiányos. + Madéfalvi veszedelem; Az én népem. Bp., 1943, Révai. Sérült kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet hátsó borítója nagyrészt levált.
17521.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lyra Mundi sorozat 10 kötete: Victor Hugo versei, Dylan Thomas versei, Robert Burns versei, Edgar Allan Poe versei, Francois Villon versei, Friedrich Schiller versei, Charles Baudelaire versei, Federico García Lorca versei, Paul Verlaine versei, Shelley versei. Bp., 1973-1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés.
17522.

Rufpreis:
2 000 HUF

17523.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

'Univerális' Könyvtár 10 kötete: Váradi Antal: Szent Ágosta levelei, Thurston Katherine Cecil: Chilcote I-III. köt, Galytzin: A rubel I-II. köt., Lengyel Laura: Egy leány, Bródy Sándor: Herczegkisasszony, Henry Seton Merriman: A rózsaszinü levél I-II. köt. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, kopott, foltos borítókkal.
17524.

Rufpreis:
1 800 HUF

Calepinus latin-magyar szótára 1585-ből. Sajtó alá rendezte Melich János. Bp., 1912, MTA. Félvászon kötés, hiányzó gerinc, kopottas állapotban
17525.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt nylon-védőborítóban.
17526.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp., 1965., Kozmosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérülésel.
17527.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Barangolások. Elbeszélések. Csergezán Pál rajzaival. Bp., Móra, 1968. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
17528.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Erdei utakon. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval.
17529.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Cseregezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
17530.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Tíz szál gyertya. Elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17531.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
17532.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF