Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Steinert Ágota: Karácsony. Bp.,1990, Helikon. Sárkány Győző rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
17545.

Rufpreis:
800 HUF

Odze György: Verebes István. Bp., 2002 Korona Kiadó.Szebeni István fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító.
17546.

Rufpreis:
1 000 HUF

17547.

Rufpreis:
1 000 HUF

17548.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Jenő: Tiszavirág. Cikkek, levelek, beszédek. 1916-1919. I-II. kötet. Bp., 1920, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata Rt., 1 t.+ 576; 567 p. Átkötött félvászon-kötés.
17549.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márai Sándor: Egy polgár vallomásai I-II. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17550.

Rufpreis:
1 200 HUF

17551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ilja Ilf- Jevgenyij Petrov: A szovjet milliomos. Ford.: Vándor Ervin. Bp.,én., Anonymus. Átkötött egészvászon-kötés, 1945-ös orosz nyelvű ajándékozási sorokkal.
17552.

Rufpreis:
1 000 HUF

Toldy Ferenc: A magyar nyelv és irodalom kézikönyve a mohácsi vésztől a legújabb időkig, vagyis az utóbbi három század kitűnőbb írói és költői életrajzokban és jellemző mutatványokban feltüntetve. I-II. köt. Kiadta: Toldy Ferenc. Pest, 1855-1857, Heckenast Gusztáv, XIV+2+736 (kéthasábos számozás); XII+848 (kéthasábos számozás) p. Első kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, rossz állapotban, az elülső kötéstábla és az első lapok leváltak az 5. oldalig, a kötése sérült, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen sérüléssel, javításnyommal.
17553.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar ipar és kereskedelem. Szerk: Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kopott félvászon-kötésben.
17554.

Rufpreis:
1 400 HUF

17555.

Rufpreis:
4 000 HUF

Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén. Készítette Greguss György. Reprint. H.n., é.n., Optimum Kiadó. Kiadói műbőr kötésben, és kiadói papírkötésben (2 db), védőtokban. Kissé koszos papírtokban, de egyébként jó állapotban.
17556.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF