Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Korányi G. Tamás - Szeles Nóra: Tőzsde születik 1864-1990. A Budapesti Értéktőzsde jubileumi kiadványa. Bp, 2005, Budapesti Értéktőzsde. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Hibátlan állapotban, zsugorfóliában.
17569.

Rufpreis:
1 600 HUF

Julia Parker-Derek Parker: Asztrológia. Bp., 1997, Akkord-Gulligver. Kiadói kartonált papírkötés.
17570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Bp., 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17571.

Rufpreis:
1 000 HUF

17572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Peter Evans: A First Lady titka. Bp., 2004. Kelly. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval
17573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szefhe (Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók) könyvek 3 kötet a sorozatból. Egészvászon sorozatkötésben
17574.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése az Ujság 25 éves fennállásának ünnepére. Bp, 1927, Az Ujság/Hungária Hírlapnyomda. Félvászon kötésben, viseltes, szakadt borítóval, a gerinctől elvált kötéssel, helyenként szakadt lapokkal.
17575.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schweiger-Lerchenfeld, Amand: A nővilág. Ford.: Brankovics György. Wanjura A. kétszáz eredeti rajzával. Bp., 1882, Mach H. és Társa. 624 p + 20 t. Szövegközi és egészoldalas, fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17576.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Kisfaludy Károly összes művei 1-4. kötet. [Két kötetben.] Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az első könyv gerince sérült.
17577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,[1946], Nyugat-Hungária, 728 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
17578.

Rufpreis:
800 HUF

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
17579.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Mihály Munkái. Bevezetéssel ellátta Gyulai Pál. Magyar művészek képeivel. I., II., III. kötet. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel.
17580.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF