Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Maurice Yaffé, Elizabeth Fenwick: A nemi öröm. Gyakorlati útmutató. Konzultáns: Dr. Raymond C. Rosen. Illusztrációkkal, ábrákkal. Bp., Park és Medicina, 1989. Kiadói kartonált papírkötésben.
17593.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Uj Idők Kézimunka Könyve, 3 db: Kötés és horgolás, Csomózott-vert és rece csipkék, stb. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Chengery Pap Elemér: Új látóhatárok felé. Metapszichikai kísérleteim, apport-, telekinetikus és más okkult jelenségek, tanulmányok. Dr. C. Blacher bevezetésével. Dr. Strém István előszavával. Bp., 1938,(Attila-ny.), 1 t.+ XII+563 p.+XXXII t. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel és helyenként ceruzával írt jegyzetekkel és aláhúzásokkal.
17595.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., én., Natura. (Otthon ny.) 320 p.Félbőr kötésben, kopott és foltos borítóval.
17596.

Rufpreis:
2 000 HUF

Poesis cca 1750 Első két levél hiányzik, jogi, vallási, irodalmi munkák gyűjteménye. Sérült egészbőr kötésben, néhánylap sérült 648p.
17597.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurice Maeterlinck műve, 4 db:   A nagy titok. Ford.: Rózsa Géza. Az Okkultizmus Könyvei. Bp., 1922., Kultura. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kopott borítóval.;   A halál. [Regény.] Ford.: Maksziányi Dezső. Bp., 1919, Világirodalom. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték, sérült kötéssel, foltos, rossz állapotban.;   A tér élete. Ford.: A tér élete. Ford.: Kovács Rezső. Strem Géza bevezetésével. Világkönyvtár. Bp.,én., Révai. Kiadói papírkötés, javított borítóval, aláhúzásokkal.;   A szegények kincse. Ford.: Bölöni György. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
17598.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 db József Attilával kapcsolatos könyv: Szántó Judit, Napló és visszaemlékezés, Bp., 1986 PIM; Vágó Márta: József Attila. Bp., 2005. Noran
17599.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db könyv: Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp.,1989, Optimum. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. + Domokos Pál Péter: Rendületlenül. Márton Áron Erdély püspöke. Budapest, 1989, Eötvös Kiadó-Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17600.

Rufpreis:
1 800 HUF

17601.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Czeizel Endre: Költők, gének, titkok. A magyar költőgéniuszok családfaelemzése. Bp., 2000, Galenus Kiadó. Mellékletekkel. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17602.

Rufpreis:
1 200 HUF

Görög Ibolya: Summa Summarum. Európaiság - hitelesség - protokoll. Bp, 2019, Athenaeum. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. . A szerző által dedikált példány.
17603.

Rufpreis:
2 000 HUF

Görög Ibolya: Tanácsoskönyv. Új kalamajkák. Cikkek, újabb élmények, szösszenetek a viselkedéskultúra területéről. Bp, 2012, Athenaeum. A szerző saját rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17604.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF