Maurice Yaffé, Elizabeth Fenwick: A nemi öröm. Gyakorlati útmutató. Konzultáns: Dr. Raymond C. Rosen. Illusztrációkkal, ábrákkal. Bp., Park és Medicina, 1989. Kiadói kartonált papírkötésben.
Az Uj Idők Kézimunka Könyve, 3 db: Kötés és horgolás, Csomózott-vert és rece csipkék, stb. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Dr. Chengery Pap Elemér: Új látóhatárok felé. Metapszichikai kísérleteim, apport-, telekinetikus és más okkult jelenségek, tanulmányok. Dr. C. Blacher bevezetésével. Dr. Strém István előszavával. Bp., 1938,(Attila-ny.), 1 t.+ XII+563 p.+XXXII t. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel és helyenként ceruzával írt jegyzetekkel és aláhúzásokkal.
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., én., Natura. (Otthon ny.) 320 p.Félbőr kötésben, kopott és foltos borítóval.
Maurice Maeterlinck műve, 4 db: A nagy titok. Ford.: Rózsa Géza. Az Okkultizmus Könyvei. Bp., 1922., Kultura. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kopott borítóval.; A halál. [Regény.] Ford.: Maksziányi Dezső. Bp., 1919, Világirodalom. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték, sérült kötéssel, foltos, rossz állapotban.; A tér élete. Ford.: A tér élete. Ford.: Kovács Rezső. Strem Géza bevezetésével. Világkönyvtár. Bp.,én., Révai. Kiadói papírkötés, javított borítóval, aláhúzásokkal.; A szegények kincse. Ford.: Bölöni György. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
Görög Ibolya: Summa Summarum. Európaiság - hitelesség - protokoll. Bp, 2019, Athenaeum. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. . A szerző által dedikált példány.
Görög Ibolya: Tanácsoskönyv. Új kalamajkák. Cikkek, újabb élmények, szösszenetek a viselkedéskultúra területéről. Bp, 2012, Athenaeum. A szerző saját rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.