Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

17665.

Rufpreis:
800 HUF

17666.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Raymond A. Moody: Elvis az élet után. Ford.: Barcs Endre. Bp., 1991, Danubius Kódex. Kiadói papírkötés.
17667.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wass Albert: Farkasverem. Bp., é.n. Szefhe, Egészvászon kötésben, kissé kopott.
17668.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

17669.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kubinszky Ernő: A szolgálati kutya állategészségügyi tudnivalói. Bp., 1958, BM. ORFK. Kiképzési Osztálya, 94+6 p. Kiadói foltos papírkötés.
17670.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1913. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói festett egészvászon Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kopott, a gerincnél sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
17671.

Rufpreis:
800 HUF

Thury Zoltán: Bolondok. Bp., 1897, Markovits és Garai. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.
17672.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Roger Martin du Gard: Vén Európa. Ford.: Illés Endre. Bp., 1937, Nyugat. A borító Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval.
17673.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Gábor Dénes: Tudományos, műszaki és társadalmi innovációk. H.n., 2000, Novofer Alapítvány. Egészbőr kötésben, szép állapotban.
17674.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörösmarty Mihály kiadatlan költeményei. Bev.: Bristis Frigyes. Bp., é.n., Pallas Irodalmi és Nyomdai R.T. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Foltos egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel és helyenként foltos, összetapadt lapokkal.
17675.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I. Bp., 1989, Püski. Kristó Nagy Katalin rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben, jó állapotban.
17676.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF