Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 434
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385246
17665
399
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 2337387
17666
399
2444636
17667
399
Dr. Raymond A. Moody: Elvis az élet után. Ford.: Barcs Endre. Bp., 1991, Danubius Kódex. Kiadói papírkötés.
2348880
17668
399
600
2313270
17669
399
Székely népballadák. Összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kopottas állapotban. 2422082
17670
399
Kubinszky Ernő: A szolgálati kutya állategészségügyi tudnivalói. Bp., 1958, BM. ORFK. Kiképzési Osztálya, 94+6 p. Kiadói foltos papírkötés.
2414445
17671
399
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1913. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói festett egészvászon Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kopott, a gerincnél sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.
2420564
17672
399
600
Thury Zoltán: Bolondok. Bp., 1897, Markovits és Garai. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés. 2420574
17673
399
600
Roger Martin du Gard: Vén Európa. Ford.: Illés Endre. Bp., 1937, Nyugat. A borító Fenyves Sándor (1907-1944) grafikus, illusztrátor, festő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval.
2443172
17674
399
Gábor Dénes: Tudományos, műszaki és társadalmi innovációk. H.n., 2000, Novofer Alapítvány. Egészbőr kötésben, szép állapotban.
2443363
17675
399
Vörösmarty Mihály kiadatlan költeményei. Bev.: Bristis Frigyes. Bp., é.n., Pallas Irodalmi és Nyomdai R.T. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Foltos egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel és helyenként foltos, összetapadt lapokkal.
2443705
17676
399
Bodnár Gábor: Cserkészkönyv I. Bp., 1989, Püski. Kristó Nagy Katalin rajzaival illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF