Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Fekete András: Szerelemviharban. A szerző által dedikált! Bp., 2005, Lyrikusok Irodalmi Műhely. Véghseő Klára illusztrációival. Kiadói papírkötés.
17677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Teleki János, gróf: A modern közlekedéspolitika és a közlekedésügy kérdései az 1935/36 évi költségvetésben. Bp., 1935. Szerző. (Nagy Vince könyvnyomdája). 48p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel, borító és előzéklap foltos, részben felvágatlan példány, intézményi bélyegzőkkel.
17678.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salát Ibolya: Titkaim. Versek. A szerző által dedikált! H.n., 2006, Eosz Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Bt.. Kiadói kartonált papírkötés, felső sarkainál kissé sérült borítóval.
17679.

Rufpreis:
800 HUF

Cs. Varga István: Cum Honore. Eger, 2006, Segít a Város Alapítvány. A szerző, Cs. Varga István (1949-) irodalomtörténész által dedikált. Kiadói kartonált papírkötés.
17680.

Rufpreis:
800 HUF

Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Sérült gerinccel, kopott borítóval, 6.-14. oldal foltos, intézményi bélyegzőkkel.
17681.

Rufpreis:
1 000 HUF

A. Haukland: Két nemzedék. Bp., én. Athenaeum. Fűzve, papírborítóval, felvágatlan.-
17682.

Rufpreis:
800 HUF

Jean Giono: Sarju. ford: Illyés Gyula. Bp., én. Rávai . Egészvászon kötés, papírborítóval
17683.

Rufpreis:
800 HUF

Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóba, a védőborítón hiánnyal.
17684.

Rufpreis:
800 HUF

Hetes lexikon. Összeáll.: Kicsi Sándor András - Magyar László András. Bp, 2002, Enciklopédia Kiadó. Első magyarországi kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17685.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wass Albert: Farkasverem. Bp., SzEFHE, é.n. Kissé kopott kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17686.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Kölcsey Ferenc versei. Bp., 1889., Franklin. Ötödik kiadás. A költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylappal.
17687.

Rufpreis:
1 200 HUF

Esterházy Péter - Czeizel Balázs: Biztos kaland. Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17688.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF