Teleki János, gróf: A modern közlekedéspolitika és a közlekedésügy kérdései az 1935/36 évi költségvetésben. Bp., 1935. Szerző. (Nagy Vince könyvnyomdája). 48p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel, borító és előzéklap foltos, részben felvágatlan példány, intézményi bélyegzőkkel.
Salát Ibolya: Titkaim. Versek. A szerző által dedikált! H.n., 2006, Eosz Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Bt.. Kiadói kartonált papírkötés, felső sarkainál kissé sérült borítóval.
Cs. Varga István: Cum Honore. Eger, 2006, Segít a Város Alapítvány. A szerző, Cs. Varga István (1949-) irodalomtörténész által dedikált. Kiadói kartonált papírkötés.
Hetes lexikon. Összeáll.: Kicsi Sándor András - Magyar László András. Bp, 2002, Enciklopédia Kiadó. Első magyarországi kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Kölcsey Ferenc versei. Bp., 1889., Franklin. Ötödik kiadás. A költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylappal.
Esterházy Péter - Czeizel Balázs: Biztos kaland. Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.