Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 434
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2440680
17749
399
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Félbőr kötés, gerincnél szakadt, lapok több helyen foltosak, viseltes állapotban. 2357088
17750
399
2337252
17751
399
2444238
17752
399
Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 2678 . számozott, névre szóló példány, nyomtatott aláírásokkal, kissé foltos
2403124
17753
399
Kolligátum 2 műből: Mészáros Ingác: Kartigám. Regény. Heinrich Gusztáv bev. és jegyzeteivel.; Dahn Félix: Odhin vigasza. Északföldi regény a XI. századból. Ford.: Csáky Albinné Bolza Anna. Bp., 1880-1887, Franklin, 431; 359 p. Átkötött félvászon-kötésben, magánkönyvtári bélyegzéssel. 2415604
17754
399
Kovács Violetta: Kutyakommandó. Igaz történetek rendőrkutyákról. Szerkesztette: Regősné Halász Katalin. Illusztrált. Bp., Sanoma, 2003. Kiadói kartonált papírkötésben.
2444827
17755
399
A világ zászlói, a zászlók világa. Bp., 2002. Nyír-Kata. Kiadói kartonálás
2441066
17756
399
Kassai György Tverdota György: Dans cette banlieue. 50 poemes hongrois du XXeme siecle / A város peremén. Egy évszázad félszáz magyar verse franciául. Bp.,2005, Antonin Liehm. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
2445451
17757
399
Gárdonyi József: Dankó Pista. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,[1935],Dante. Első kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés. 2441034
17758
399
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, címlapon tulajdonosí névbejegyzéssel.
2381436
17759
399
Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 2443546
17760
399
Szentpétery Imre: A kronológia kézikönyve. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat. Egészvászon kötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF