Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Félbőr kötés, gerincnél szakadt, lapok több helyen foltosak, viseltes állapotban.
17749.

Rufpreis:
1 200 HUF

17750.

Rufpreis:
1 200 HUF

17751.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 2678 . számozott, névre szóló példány, nyomtatott aláírásokkal, kissé foltos
17752.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kolligátum 2 műből:  Mészáros Ingác: Kartigám. Regény. Heinrich Gusztáv bev. és jegyzeteivel.;  Dahn Félix: Odhin vigasza. Északföldi regény a XI. századból. Ford.: Csáky Albinné Bolza Anna. Bp., 1880-1887, Franklin, 431; 359 p. Átkötött félvászon-kötésben, magánkönyvtári bélyegzéssel.
17753.

Rufpreis:
800 HUF

Kovács Violetta: Kutyakommandó. Igaz történetek rendőrkutyákról. Szerkesztette: Regősné Halász Katalin. Illusztrált. Bp., Sanoma, 2003. Kiadói kartonált papírkötésben.
17754.

Rufpreis:
1 400 HUF

A világ zászlói, a zászlók világa. Bp., 2002. Nyír-Kata. Kiadói kartonálás
17755.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kassai György Tverdota György: Dans cette banlieue. 50 poemes hongrois du XXeme siecle / A város peremén. Egy évszázad félszáz magyar verse franciául. Bp.,2005, Antonin Liehm. Magyar és francia nyelven.  Kiadói papírkötés.
17756.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gárdonyi József: Dankó Pista. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,[1935],Dante. Első kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés.
17757.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, címlapon tulajdonosí névbejegyzéssel.
17758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esterházy Péter: Semmi művészet. Bp., 2008, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17759.

Rufpreis:
1 200 HUF

17760.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF