Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Vécsey Sándor költeményei. Kiadta: Jókai Mór. Pest, 1854, Landerer és Heckenast, 8+178 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos lapokkal.
17725.

Rufpreis:
2 000 HUF

Honvédelemház könyve. Szerk.: Tóth Kálmán. Pest, 1870, "Athenaeum", 322+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, az első két lap egy sarkán hiánnyal, egy-két javított és egy sérült lappal, kissé dohos.
17726.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Reid, Mayne: Vilmos a hajósinas. Bp., Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopott gerinc, belül a gerincnél kissé elvált, egyébként jó állapotban.
17727.

Rufpreis:
1 000 HUF

Galamb József: Makói évek. (József Attila élete nyomában I.) Függelék: József Attila válogatott, kiadatlan versei (Radnóti Miklós jegyzetével). Bp., 1941. Cserépfalvi. 173 p. Kiadói egészvászon-kötésben, papírborítóval. Laza, belül sérült fűzés
17728.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cantu Caesar: Világtörténelem. 1. kötet.A VII. turini olasz kiadás után. Egerben, 1858 Szent István Társulat. 366p Kicsit későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17729.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halmágyi Szabolcs-Riedel Lóránt: Régi fegyverekről. Bp., 1986, Műszaki. Szövegközti ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jelzésekkel, mesterjegyekkel! Kiadói papírkötés.
17730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laczkó Géza: Körösi Csoma Sándor. Szeged, 1942, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos és firkált borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
17731.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukács György: Balázs Béla és akiknek nem kell. Első kiadás! Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, szakadt gerinc, kopottas állapotban.
17732.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dallos Jenő: Tréfás katonai lexikon. Bp., 1979, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17733.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mindentudó kis lexikon. Bp., 1913, Mindentudó Kis lexikon Kiadóvállalata, 649+1 p. Kiadói szecessziós aranyozott egészbőr-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.
17734.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bettauer Hugó: Elszabadult erkölcsök. Bp., Világirodalom. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17735.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss József: Kiss József ujabb költeményei. 1883-1889. Első kiadás. ; Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Harmadik kiadás. Bp., 1891-1889, Révai, VIII+143+95 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
17736.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF