Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 434
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2415611
17653
399
Garay János: Az obsitos. Illusztrált. Bp., Móra, 1960. Kiadói, kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
2415895
17654
399
Demeter D. Zoltán: Acsarország. Kézzel írt bejegyzéssel. H.n., ESÖT, 2017. Kiadói papírkötésben.
2411102
17655
399
Goethe lyrai költeményei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford. bevezette és jegyzetekkel kísérte: Szász Károly. Bp., 1875, MTA, 8+354+1; 2+281+5 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott foltos borítóval, sérült gerinccel. Kárffy Titusz (1825-1895) ügyvéd, miniszteri tanácsos tulajdonosi címkéjével. Szász Károly (1829-1905) fordító által dedikált példány! 2413947
17656
399
Palotai Erzsi: Igen. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány. 2413936
17657
399
Komlós Aladár: Néró és a VII/A. Bp.,1975,Szépirodalmi. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Komlós Aladár (1892-1980) író, költő, műfordító, irodalomtörténész által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány. 2413864
17658
399
Tüskés Tibor: A Krónika (1920-1921) repertóriuma. Pécs, 1978, Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író, kritikus, irodalomtörténész, szerkesztő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
2411057
17659
399
Padagogiai Plutarch. Jelesebb paedagogusok, kiválóbb tanférfiak arczkép- és életrajzgyüjteménye, tekintettel a magyarokra. I. köt. Szerk.: Orbók Mór. Bp.-Pozsony, 1887, Drodtleff Rudolf (Heckenast Gusztáv utóda), IV+284 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Drodtleff-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, possessori névbejegyzéssel.
2316795
17660
399
2307010
17661
399
Békeffi László: Közéleti tankönyv. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Első, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval. 2385253
17662
399
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,1900, Athenaeum., 216 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
2300523
17663
399
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval. 2337402
17664
399
Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF