Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Garay János: Az obsitos. Illusztrált. Bp., Móra, 1960. Kiadói, kopott egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
17653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Demeter D. Zoltán: Acsarország. Kézzel írt bejegyzéssel. H.n., ESÖT, 2017. Kiadói papírkötésben.
17654.

Rufpreis:
800 HUF

Goethe lyrai költeményei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford. bevezette és jegyzetekkel kísérte: Szász Károly. Bp., 1875, MTA, 8+354+1; 2+281+5 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott foltos borítóval, sérült gerinccel.  Kárffy Titusz (1825-1895) ügyvéd, miniszteri tanácsos tulajdonosi címkéjével. Szász Károly (1829-1905) fordító által dedikált példány!
17655.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Palotai Erzsi: Igen. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17656.

Rufpreis:
800 HUF

Komlós Aladár: Néró és a VII/A. Bp.,1975,Szépirodalmi. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  A szerző, Komlós Aladár (1892-1980) író, költő, műfordító, irodalomtörténész által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17657.

Rufpreis:
800 HUF

Tüskés Tibor: A Krónika (1920-1921) repertóriuma. Pécs, 1978, Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.   A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író, kritikus, irodalomtörténész, szerkesztő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17658.

Rufpreis:
1 200 HUF

Padagogiai Plutarch. Jelesebb paedagogusok, kiválóbb tanférfiak arczkép- és életrajzgyüjteménye, tekintettel a magyarokra. I. köt. Szerk.: Orbók Mór. Bp.-Pozsony, 1887, Drodtleff Rudolf (Heckenast Gusztáv utóda), IV+284 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Drodtleff-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, possessori névbejegyzéssel.
17659.

Rufpreis:
1 600 HUF

17660.

Rufpreis:
800 HUF

Békeffi László: Közéleti tankönyv. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Első, javított kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
17661.

Rufpreis:
800 HUF

Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,1900, Athenaeum., 216 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
17662.

Rufpreis:
800 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval.
17663.

Rufpreis:
800 HUF

Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
17664.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF