Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Ignotus: Változatok a g-húron. Magyar Könyvtár 292-292a. Bp.,én.,Lampel R. Wodianer F. és Fiai) Rt., 55 p. Kiadói szakadt papírkötés.
17509.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karinthy Frigyes: Két mosoly. Wien, 1922, Pegazus-ny., 78+2 p. Első kiadás. Átkötött álbordás kartonált papírkötés, az eredeti illusztrált papírborítóval az elülső táblán.
17510.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

17511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kosztolányi Dezső: A szegény kisgyermek panaszai. Bp., 1919, Athenaeum. 87 p. Ötödik kiadás. Szakadt kiadói papírkötés, helyenként kissé szakadt lapszélekkel.
17512.

Rufpreis:
800 HUF

Krúdy Gyula: Piros és a többiek. Elbeszélések. Magyar Könyvtár 698. Bp.,[1913],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 61+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
17513.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1904., Révai, (Pallas-ny.), 224 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal.
17514.

Rufpreis:
1 400 HUF

Székely Jenő: A csehi család. Kolozsvár, 1928, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon kötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17515.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 1920, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyenyedi demokratikus I-II. kötet. Régi erdélyi anekdotagyűjtemény. Kolozsvár, Minerva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
17518.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Babits Mihály előszavával. Bp., é.n., Athenaeum. Huszonnegyedik kiadás. Zichy Mihály rajzaival.Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott állapotban, helyenként foltos lapokkal.
17519.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hasznos tudás mindenkinek 30 percben sorozat 10 kötete. Bp., 2017., Kossuth. Kiadói papírkötés.
17520.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF