Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17581.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.
17582.

Rufpreis:
1 200 HUF

17583.

Rufpreis:
1 200 HUF

17584.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vándor Kálmán: Tigrisbéke. Bp., 1940, Széchényi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.
17585.

Rufpreis:
800 HUF

Csokonai Vitéz Mihály összes művei 1-2. kötet. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal.
17586.

Rufpreis:
1 600 HUF

Károlyi Amy: Weöres Sándor és Károlyi Amy élete képekben. A kötet képanyagát összegyűjtötte, válogatta és a felvételeket készítette Moldován Domokos. Bp., 1984., Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17587.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Karinthyak. Egy budapesti művészcsalád száz éve képekben. 1887-1992. A képeket válogatta és aláírásokkal ellátta: Karinthy Ferencné, és Jovánovics Miklós. Hubay Miklós bevezető tanulmányával. Bp., 1992, Littoria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17588.

Rufpreis:
1 800 HUF

[Honoré de] Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Vál. és ford: Fónagy Iván. Bp.,(1957),Magyar Helikon, 237+3 p. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány. Számozott (1100/520.) példány.
17589.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kosztolányi Dezső: Kosztolányi Dezső összegyűjtött művei. Bp.,1940., Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17590.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfi (Sándor) Költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros közönsége. Bp., 1923, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 1 t.+XI+626 p. Kiadói gazdagon ezüstözött egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel és ajándékozási sorokkal.
17591.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutyaenciklopédia. Felelős szerkesztő Veress István. Gazdagon illusztrált. Bp., Urbis, 2002. Kiadói kartonált papírkötésben.
17592.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF