Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Makkai Sándor: Táltoskirály. Bp., 1935, Genius. Kiadói halina kötés, kissé kopott és foltos borítóval, a borító belső oldalán ragasztással.
17605.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moldova György: Arrivederci, Budapest! Válogatás az író szatíráiból. Bp, 2000, Urbis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17606.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sz. Szabó Sándor: Kárpátok övezte szent föld. Rákospalota, 1933, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szétvált kötéssel, intézményi bélyegzőkkel.
17607.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mészáros Tibor: Köszönöm a sorsnak, hogy ember voltam... Képek és tények Márai Sándor életéből. Bp., 2006, Helikon-Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
17608.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseke Péter: Horváth István és az erdélyi népi irodalmi irányzat. Bp., 2000, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Horváth István: Magyarózdi toronyalja. Kolozsvár, 1971, Dacia. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17609.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db könyv - Néprajzi tanulmányok; Demény István Pál: Kerekes Izsák balladája; Kiss Lajos: Vásárhelyi híres vásárok; Ház tetején nyeles edény; Ház tetején egy fél lepény. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17610.

Rufpreis:
3 000 HUF

Baróti Géza, Ruffy Péter, Kristóf Attila: Hazai történetek. Az egyik szerző, Baróti Géza (1914-1993) által Galambos József (1907-1989) főorvosnak dedikált! Bp., 1970, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17611.

Rufpreis:
1 200 HUF

Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17612.

Rufpreis:
2 000 HUF

M. Kóssa Albert: Talmi aranykorunk. Tréfás szatírák versekben. Jankó János kilencvenhárom eredeti rajzával. Bp., 1886.,(Franklin-ny.), 4+224 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 kijáró lappal.
17613.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Bp.,1927, Az Ujság, (Hungária-ny.), 194+2 p. Kiadói zsinórfűzött papírkötésben, foltos, szakadt borítóval, benne felvágatlan lapokkal is.
17614.

Rufpreis:
1 000 HUF

White és Adams: A rádiumvulkán titka. Bp., Légrády. Félvászon kötés, néhány oldal gyűrött, szakadt, kopottas állapotban.
17615.

Rufpreis:
1 000 HUF

Selonszkij N. N.: A jövő világából. Bp., 1902, Franklin. Papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17616.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF